جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

فرهنگ‌سازی مهم‌ترین راهکار حل مشکل زباله مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

فرهنگ‌سازی مهم‌ترین راهکار حل مشکل زباله مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از بابل ،ربیع فلاح جلودار شامگاه جمعه در نشست بررسی مشکلات مردم بخش بابلکنار اظهار داشت: رفع مشکل زباله اولویت کار مسئولان است، امروزه در تمام شهرستان‌ها، بخش‌ها و روستاهای مازندران با این مشکل جدی مواجه هستیم.

وی افزود: برای رفع دغدغه زباله مازندران باید از منزل و خانه‌ها شروع کرده و از دهیاران و بخشداران کمک بگیریم و به امر تفکیک زباله توجه ویژه شود.

استاندار مازندران تصریح کرد : برای حل مشکل شیرابه، دانشگاه نوشیروانی بابل طرحی ارائه داد که در صورت پذیرش اقدامات اساسی برای حل این معضل در شهرستان در دستور کار قرار می‌گیرد.

این مسئول اذعان داشت: دولت تدبیر و امید اهل شعار و حرف نبوده بلکه اهل عمل است، ما نیازمند مشارکت مردمی بوده و باید هر جا دچار مشکل شدیم صادقانه با مردم در میان گذاشته تا از حمایت آنها برخوردار شویم.

فلاح با اشاره به اینکه تغییر کاربری در مازندران نگران کننده است، اظهار داشت: باید اقدامات اساسی برای جلوگیری از این معضل در دستور کار جدی مسئولان قرار گیرد.

وی افزود : با توجه به اینکه مازندران پایلوت اجرا طرح سلامت بوده، لذا تجهیز مراکز درمانی این استان امری ضروری است.

استاندار مازندران با اشاره به اینکه پیگیر استقرار شعبه بانک ملی در بابلکنار هستیم، بیان داشت : نباید برای حل مشکلات منطقه به غیر از خود به کسی متکی باشیم، بلکه باید با همدلی و مشارکت نمایندگان، مدیران و مردم مشکلات منطقه حل شود.