رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

فرنگی‌کاران آملی در مسابقات کشتی خردسالان مازندران قهرمان شدند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

فرنگی‌کاران آملی در مسابقات کشتی خردسالان مازندران قهرمان شدند

فرنگی‌کاران آملی در مسابقات کشتی خردسالان مازندران قهرمان شدند


رئیس هیئت کشتی آمل از قهرمانی فرنگی‌کاران این شهرستان در مسابقات کشتی خردسالان مازندران خبر داد.

فرنگی‌کاران آملی در مسابقات کشتی خردسالان مازندران قهرمان شدند

قدرت‌الله نهاوندیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان آمل با اشاره به برگزاری مسابقات قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی خردسالان مازندران، گفت: در این دوره از مسابقات دو تیم از هیئت کشتی شهرستان آمل راهی مسابقات شدند که در پایان رقابت‌ها با کسب عناوین مختلف، خوش درخشیدند.

وی با اشاره به میزبانی بابل در این رقابت‌ها، افزود: مسابقات به‌ صورت تیمی روزهای پایانی هفته گذشته برگزار شد که در مجموع 22 خردسال کشتی‌گیر راهی این رویداد ورزشی مازندران شدند.

رئیس هیئت کشتی آمل با اعلام اینکه فرنگی‌کاران آملی همانند گذشته بر سکوی نخست کشتی مازندران تکیه زدند، بیان کرد: فرنگی‌کاران آملی با کسب چهار نشان طلا و دو مدال نقره قهرمان شدند.

این مسئول اضافه کرد: در این دوره از مسابقات استانی کشتی‌گیرانی از همه شهرهای مازندران به‌ صورت تیمی به هم رقابت داشتند که در کشتی فرنگی بیش از 110 کشتی‌گیر با یکدیگر سرشاخ شدند.

نهاوندیان با اشاره به اینکه بختیار تقوی‌نیا و جعفر عرب‌زاده، هدایت ورزشکاران فرنگی‌کار را بر عهده داشتند، تصریح کرد: در کشتی آزاد هم حمید آقاجانی، وحید منصوری، رشید پهلوان‌زاده و علی بحری هدایت خردسالان کشتی‌گیر را عهده‌دار بودند.

وی با اشاره به نتایج کسب‌ شده در کشتی آزاد، ادامه داد: در این بخش نیز خردسالان آملی موفق به کسب تنها سه نشان برنز شده و به جایگاه پنجم دست پیدا کردند.

رئیس هیئت کشتی آمل در مورد رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان آسیا که از روز شنبه‌ هفته جاری کار خود را آغاز کرد، افزود: این دوره از مسابقات صبح روز گذشته در سه وزن نخست کشتی فرنگی در سالن اسپایر شهر دوحه کشور قطر برگزار شد و محسن حاجی‌پور کشتی‌گیر نام‌آشنای آملی که دارای چندین نشان رنگارنگ در مسابقات جهانی، بین‌المللی و آسیایی است، در این رقابت‌ها حضور داشت.

این مسئول با اشاره به ناکامی این کشتی‌گیر مازندرانی، گفت: حاجی‌پور در وزن 59 کیلوگرم در دور نخسست مقابل کشتی‌گیر کشور قزاقستان شکست خورده و از دور رقابت‌ها کنار رفت.