جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

فرمانده جدید سپاه ناحیه شهرستان آمل معرفی شد - نمایش محتوای خبر

 

 

فرمانده جدید سپاه ناحیه شهرستان آمل معرفی شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، مراسم معارفه سرهنگ ˈ علی خادم ˈ فرمانده جدید سپاه ناحیه شهرستان آمل و تودیع سرهنگ ˈ مسلم مسلمیˈ روز سه شنبه با حضور جانشین سپاه کربلای مازندران و مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان آمل در حسینیه ثاراله سپاه آمل برگزار شد.

فرمانده سابق سپاه ناحیه آمل در آئین تودیع خود گفت: سازماندهی و ساماندهی نیروهای بسیج و سپاه در مدیریت گذشته در سطح سپاه ناحیه آمل اجرا و از توان مشورتی نیروهای بازنشسته سپاه نیز در پیشبرد اهداف وبرنامه های ناحیه شهرستان استفاده خوبی شده است.

سرهنگ ˈمسلم مسلمیˈ، به تفاهم نامه مشترک سپاه و شهرداری آمل برای تهیه زمین و ساخت سوله های ورزشی در قالب طرح صالحین اشاره کرد و گفت: در شهرستان آمل و در سطح حوزه های مقاومت بسیج سالن های ورزشی بهره برداری و در حال تکمیل است.

وی برخورد جدی و پیشگیرانه با عوامل و افراد تهدید کننده با همکاری نیروهای سپاه و بسیج در زمینه افرایش امنیت عمومی را یکی دیگر از شاخصه های دوران مدیریتی خود بیان کرد و ابراز امیدواری کرد: هدف اصلی همه مدیران و فرماندهان فعلی و قدیمی در مجموعه سپاه حفظ ارزشها واهداف عالیه انقلاب ونظام مقدس جمهوری اسلامی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، فرمانده جدید سپاه ناحیه آمل هم دراین مراسم ، خدمت کردن در مجموعه سپاه را یک توفیق الهی دانست وگفت: از همه توان فکری و اجرایی نیروهای ارزشی و بازنشسته سپاه به عنوان بازوان قدرتی در سپاه ناحیه شهرستان بکارگیری خواهد شد.

سرهنگ ˈعلی خادمˈ افزود: همه مسوولان میراث داران خون شهدا هستند و باید در جهت اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در زمینه مقابله با تهدیدهای جنگ نرم دشمنان و صادرکردن انقلاب اسلامی به ملتهای مسلمان جهان تلاش شبانه روزی کرد.

در پایان این مراسم سرهنگ ˈ علی خادم ˈ به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه شهرستان آمل معرفی شد و سرهنگ ˈ مسلم مسلمیˈ که بازنشسته شد، تودیع شد.