جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

فرمانده انتظامی مازندران بر لزوم عزم جدی پلیس در ارتقا ضریب امنیتی استان تاکید کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

فرمانده انتظامی مازندران بر لزوم عزم جدی پلیس در ارتقا ضریب امنیتی استان تاکید کرد

سردار سرتیپ دوم پاسدار ˈمسعود جعفری نسبˈ روز شنبه در جمع فرماندهان و روسای پلیس های تخصصی فرماندهی انتظامی استان در ساری افزود: اقدامات اخیر فرماندهی انتظامی مازندران بازتاب خوب و بسیار گسترده ای درسطح استان و کشور داشته است و این نشان دهنده عزم جدی و یک اقدام فوق العاده ای است که در زمینه توجه به زندگی عموم مردم و پاکسازی از هرگونه ناهنجاری ها به ثمر رسیده است .

وی با بیان اینکه برای دستیابی به این موفقیت ها یک فرصت سه ماهه را پیش بینی کرده بودیم، گفت: با همت و تلاش گسترده همه همکاران این هدف محقق شد و توانستیم به یک وضعیت مطلوب در جامعه هدف برسیم .

فرمانده انتظامی استان اظهارداشت: افزایش ده درصدی کشفیات سرقت در طول 15 روز گذشته نشان دهنده تلاش و زحمات همه همکاران در انتظامی استان است .

سردار جعفری نسب، بهره گیری از دانش، تجربه، پشتکار، مطالعه و همت جمعی را رمز موفقیت ها برشمرد و ضمن تاکید بر ادامه این روند تصریح کرد: اگر می خواهیم در ماموریت های آتی و تامین نظم و امنیت مردم و مسافران نوروزی و سایر طرح های ترافیکی ، امنیتی و انتظامی موفق عمل کنیم، باید روند جاری را با قدرت بیشتری ادامه دهیم .

وی در ادامه ضمن تاکید بر هم افز ایی سایر دستگاه های نظارتی و اجرائی استان ادامه داد: باید دستگاه های نظارتی و اجرائی استان در زمینه فرهنگ سازی و ساختن بسترهای اجتماعی استان برای رسیدن به یک وضعیت مطلوب تلاش و با نیروی انتظامی همکاری کنند، تا بتوانیم امنیتی را که شایسته مردم این خطه است برای آنان ایجاد کنیم .

وی همچنین اضافه کرد: باید کلانتری ها و فرماندهان انتظامی شهرستان ها با کنترل و اشرافیت اطلاعاتی در مناطق آلوده و جرم خیز با اجرای طرح های عملیات پاکسازی در این مناطق ضمن بکارگیری پلیس افتخاری و نگهبان محله در حوزه های استحفاظی ضریب امنیتی استان را افزایش دهند تا مردم بتوانند بدون هرگونه دغدغه خاطر به زندگی خود ادامه دهند.