جهش تولید | پنج‌شنبه، ۶ آذر ۱۳۹۹

فرماندار گلوگاه :یاد و خاطرات شهدا و رزمندگان باید همواره زنده نگه داشته شود - نمایش محتوای خبر

 

 

فرماندار گلوگاه :یاد و خاطرات شهدا و رزمندگان باید همواره زنده نگه داشته شود

ˈعیسی قاسمی طوسیˈ روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: هر گاه تفکر شهدا که همان آرمانهای بلند امام خمینی (ره) است در جامعه حضور داشته باشد، نظام نیز رو به پیشرفت است.

وی با بیان اینکه حفظ ارزشهای دوران دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا نقش بسزایی در پاسداری از انقلاب اسلامی دارد گفت: در راستای فعالیتهای فرهنگی و اعزام جوانان علاقه مند به آشنایی با وضعیت مردم و کشور در دوران دفاع مقدس باید از کاربردی ترین روشهای اشاعه فرهنگ دینی که اعزام کاروان راهیان نور از مهمترین آنهاست بهره بگیریم.

فرماندار گلوگاه اظهارکرد : کاروانهای راهیان نور از صفحات درخشان انتقال فرهنگ ایثار و شهادت است و جوانان و نوجوانانی که در قالب این کاروانها راهی سرزمینهای نور میشوند ضمن آشنایی با فداکاری و ازخودگذشتگی رزمندگان اسلام در طول دفاع مقدس روحیه استکبارستیزی خود را برای مقابله با دشمنان اسلام و انقلاب تقویت میکنند.

قاسمی افزود: ملت ایران در هشت سال دفاع مقدس، جانانه استقلال و آزادی خود را که به برکت انقلاب کسب کرده بودند، تثبیت و مستحکم کردند ضرورت انتقال فرهنگ ایثار و شهادت را بیشتر میکند .

وی با اشاره به هجمه های دشمنان برای به انحراف کشاندن جوانان و نوجوانان ایران اسلامی گفت: حضور جوانان در این مناطق باعث می شود که در مقابل این توطئه ها هوشیار و آگاه باشند .