سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

فرماندار چالوس خواستار حضور گسترده مردم در انتخابات شد - نمایش محتوای خبر

 

 

فرماندار چالوس خواستار حضور گسترده مردم در انتخابات شد

به گزارش خبرنگار ایرنا،ˈسیدقدیر رضاییˈ عصر روز سه شنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان گفت: لازمه برگزاری انتخابات باشکوه رعایت کامل قانون، وفاق و همدلی بین مسوولان، دست اندرکاران انتخابات و آحاد مردم جامعه است.

وی مشارکت گسترده مردم، قانون مداری، صیانت از آرای مردم و عدالت محوری را شعارهای اساسی انتخابات سال جاری عنوان کرد و افزود: تلاش و هدف برگزارکنندگان و ناظران هیات نظارت در جهت تحقق شعارهای یاد شده است تا مردم در بهترین وضعیت و فضا به تکلیف الهی خود عمل کنند.

او جمعیت واجدین شرایط رای دادن در چالوس را 80 هزار نفر اعلام و گفت: از این تعداد حدود هفت هزار نفر رای اولی هستند.

رضایی با اشاره به گردشگری بودن چالوس گفت: تمهیدات لازم برای تامین برگ تعرفه یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران در نظر گرفته شده است.

امام جمعه چالوس هم گفت: همه اقشار مختلف جامعه باید به وظیفه شرعی وادای دین به شهدا و انقلاب اسلامی در این انتخابات حضوری دشمن شکن داشته باشند.

حجت الاسلام ˈ محمدمهدی راشدی ˈ اظهار داشت: همه دست اندرکاران و فعالان انتخابات با پایبندی به قانون و رعایت ارزش های انقلابی و اسلامی می توانند فضا و بستر لازم را برای حضور پرشور مردم آماده کنند.

وی با اشاره به برنامه ریزی دشمن برای جلوگیری از خلق حماسه سیاسی افزود: دشمن با تحریم و ایجاد مشکلات فراوان به دنبال دلسردی و حضور گمرنگ مردم در این انتخابات است.

امام جمعه چالوس تاکید کرد: مردم با شور و شوق و حضور گسترده که نشات گرفته از هوشیاری، آگاهی و موقعیت شناسی آنهاست و با در نظر گرفتن شرایط افراد اصلح به خلق حماسه سیاسی و خنثی کردن توطئه دشمن اقدام می کنند.

او افزود: شعبان یکی از ماه های با عظمت الهی و ماه رسول خدا است و اولیا خدا این ماه را بهترین زمان برای نیایش و دعا در برابر حق تعالی می دانند.