جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

فرماندار نوشهر از مشارکت گسترده مردم در انتخابات قدردانی کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

فرماندار نوشهر از مشارکت گسترده مردم در انتخابات قدردانی کرد

محمدعلی قمی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، حضور با صلابت مردم دراین دوره از انتخابات را نمادی از مردم سالاری دینی و مظهر اقتدار ملی دانست و گفت: مشارکت با شور و شوق و توام با شعور سیاسی مردم در این همایش ملی در حقیقت پاسخگویی به ندای رهبری بوده است.

وی افزود: با وجود این که دشمنان در صدد کم رنگ جلوه دادن حضور مردم در انتخابات بودند، اما ملت آگاه و بصیر نوشهر همراه با دیگر هموطنان با حضور مثال زدنی خود در این عرصه، پاسخی دندان شکن به یاوه گویان جهانی و ایادی استکبار دادند.

رییس ستاد انتخابات نوشهر بدون اعلام نتایج آرای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت : پیش یینی می شود تا یکی دو ساعت دیگر شمارش آرای مردم در شهرستان به پایان برسد.

قمی افزود: تامین امنیت این دوره از انتخابات کار بسیار سختی بود اما به فضل الهی و همکاری همه جانبه نیروی های نظامی و انتظامی خوشبختانه مواردی از تخلفات انتخاباتی در منطقه اتفاق نیفتاد.

طبق آمار منابع رسمی ، تعداد هفت هزار و 934 صندوق اخذ رای انتخابات در مازندران در نظرگرفته شده بود که از این تعداد 3 هزار و 784 صندوق برای انتخابات ریاست جمهوری، 3هزار و 691صندوق برای شوراهای اسلامی و 459 شعبه مربوط به انتخابات میان دوره ای مجلس حوزه تنکابن، رامسر و عباس آباد بود.

تعداد 75هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی، برگزاری انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری ، چهارمین دوره شوراها ومیان دوره ای مجلس شورای اسلامی را در این استان برعهده داشتند.

همچنین بیش از 4هزارنفر به عنوان ناظران انتخابات شوراهای شهر و روستا و نیز 11هزار و815 نفر به عنوان ناظران شورای نگهبان برگزاری انتخابات ریاست جموری ومیان دوره ای مجلس در این استان را برعهده گرفتند.

انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی در 58 شهر و دوهزار و 367 روستای استان مازندران برگزار شد.