جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

فرماندار:شرایط ویژه برای سرمایه گذاری درطرح های خدماتی آمل فراهم است - نمایش محتوای خبر

 

 

فرماندار:شرایط ویژه برای سرمایه گذاری درطرح های خدماتی آمل فراهم است

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈیداله اکبرزاده ˈروز شنبه در مراسم افتتاح هتل شهر آمل افزود: مجموعه فرمانداری واداره های مرتبط با طرح هایی که سرمایه گذاران بخش خصوصی حاضر به مشارکت و سرمایه گذاری هستند، خدمات مورد نیاز مانند زمین ومجوزهای لازم را در اختیار آنها قرار می دهد.

وی با بیان اینکه با مشارکت وسرمایه گذاری خوب وقابل قبول شهرداری آمل سال 91 برای شهروندان این شهر با افتتاح طرح های مهم عمرانی وخدماتی درون شهری سال خوبی بوده است، تصریح کرد: درآغاز سال جاری نیز طرح های خوبی از سوی شهرداری آمل که نمونه ای از آن بهره برداری از هتل است، به اجرا در آمد.

فرماندار آمل با بیان اینکه این شهرستان با داشتن جاذبه های فراوان گردشگری و تاریخی یکی از شهرستانهای گردشگر پذیر است، تصریح کرد: متاسفانه به علت نبود مکان های دائمی برای پذیرش مسافران از جمله هتل در شهر آمل ونزدیکی به شهرهای ساحلی ، مدت اقامت مسافران در این شهرستان اندک است .

اکبرزاده در عین حال با اشاره به اینکه هم اکنون حدود سه درصد زیرساختهای گردشگری کشور در شهرستان آمل وجود دارد، تصریح کرد: شهرستان آمل نیازمند توسعه در عرصه های شهری وفرهنگی است.

وی گفت : در سفر ماه گذشته هیات دولت به مازندران، ارتقا فرمانداری آمل به فرمانداری ویژه تصویب شد و این مهم با تلاش هم مسئولان و مردم قدرشناس این شهرستان محقق شده است.