جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

فرماندار جدید ساری در گلزار شهدا حضور یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

فرماندار جدید ساری در گلزار شهدا حضور یافت

فرماندار جدید ساری پس از برگزاری مراسم معارفه در گلزار شهدای مرکز مازندران حضور یافت.

فرماندار جدید ساری در گلزار شهدا حضور یافت

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، مجید حسین‌زادگان روز پنجشنبه با حضور در گلزار شهدای مرکز استان، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پایداری انقلاب اسلامی به برکت خون شهداست و مسئولان باید این عزیزان را سرلوحه امور خود قرار دهند.

وی با بیان اینکه گسترش فرهنگ ایثار و پایداری از اقداماتی است که در حوزه فرهنگی باید صورت گیرد، افزود: شهدا از هر آنچه که داشتند گذشتند تا کشور اسلامی ما مورد تجاوز دشمن قرار نگیرد و در این راه از اهدای جان خود هم دریغ نکردند.

فرماندار جدید ساری با اشاره به اینکه تکریم خانواده شهدا و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا از مسائلی است که همواره باید به آن توجه داشته باشیم، گفت: بر خودم واجب می‌دانستم در نخستین اقدام بعد از قرار گرفتن در سمت مسئولیت فرمانداری، با حضور در گلزار شهدا، تجدید میثاق مجددی با شهدا داشته باشم و به همین دلیل در گلزار شهدا حضور یافتم.

این مسئول با بیان اینکه مردم ما همواره برای خانواده شهدا ارزش و احترام قائل هستند، تصریح کرد: مردم از مسئولان هم انتظار دارند که در این زمینه از هیچ کوششی، دریغ نکنند و پیش‌گام در تکریم شهدا و خانواده شهدا باشند.

حسین‌زادگان با اشاره به اینکه تکریم خانواده شهدا و تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا نباید فقط در حرف و گفتار باشد، گفت: آنچه که امروز باعث ایجاد آرامش و امنیت در کشور است خون شهدایی است که جان خود را نثار آرمان‌های انقلاب کردند و نباید از این مسیر تخطی کرد.