جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

فرماندار: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات پرشور در آمل فراهم شد - نمایش محتوای خبر

 

 

فرماندار: تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات پرشور در آمل فراهم شد

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈ یدالله اکبرزاده ˈ روز دوشنبه در همایش توجیهی انتخابات در حوزه بخش مرکزی شهرستان آمل افزود: از ابتدای امسال با تشکیل ستادهای عوامل اجرایی و نظارت در فرمانداری، مکان های استقرار صندوق های اخذ رای در شهرستان پیش بینی و مشخص شده است.

وی ادامه داد: تمامی افراد جامعه برای مشارکت دادن مردم در انتخابات وظیفه دارند چرا که هر رای مردم تائیدی بر پشتیبانی از نظام و ولایت فقیه است.

فرماندار آمل، انتخابات را تجلی حضور و مشارکت سیاسی مردم و عرصه تحقق اراده ملت برای تعیین سرنوشتشان دانست و گفت: انتخابات در جمهوری اسلامی ایران یکی از بهترین جلوه های مردم سالاری دینی است که در آن مردم سرنوشت خود را تعیین می کنند.

وی اهمیت انتخابات روز 24 خرداد را تشریح کرد و افزود: دشمنان در طول 34 سال از انقلاب شکوهمند اسلامی همواره در صدد ضربه زدن به نظام بوده اند و حضور پرشور وگسترده مردم در پای صندوق های رای می تواند به خواب و خیال های چند ماهه آنان در موضوع انتخابات پایان دهد.

بخشدار مرکزی آمل هم در این همایش، انتخابات را تجلی حضور و مشارکت سیاسی مردم و عرصه تحقق اراده ملت برای تعیین سرنوشت خویش دانست و گفت: انتخابات دارای اهمیت و جایگاه بلندی است و مردم نقش بزرگی در ایفای این رسالت و تکلیف بزرگی بر دوش خواهند داشت.

ˈمحمدرضا نصیری ˈاضافه کرد: با توجه به این اهمیت و نقش حضور مردم در صحنه انتخابات، همه عوامل برگزاری انتخابات با اقدامات سنجیده و تدابیر لازم و فضاسازی مناسب زمینه های حضور گسترده مردم در انتخابات را فراهم کنند تا موجب امید بیشتر دوستداران و ناامیدی و شکست دشمنان شود.

وی افزود: برای چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در بخش مرکزی آمل تعداد 592 نفر شامل 571 نفر مرد و21 نفر زن نام نویسی کردند.

بخشدار مرکزی آمل با بیان اینکه تعداد 82 صندوق برای جمع آوری آرای مردم این بخش که شامل 46 صندوق ثابت و26 صندوق سیار درنظر گرفته شده است، یادآورشد: برای برگزاری هرچه بهتر انتخابات 80 ناظر شوراها ، 80 بازرس و 72 نماینده فرماندار مسوولیت برگزاری انتخابات در این بخش بر عهده دارند.