رونق تولید ملی | دوشنبه، ۱ مهر ۱۳۹۸

فرماندار آمل گفت: روز قدس تجلی اراده ملت برای پیروزی از فلسطین است - نمایش محتوای خبر

 

 

فرماندار آمل گفت: روز قدس تجلی اراده ملت برای پیروزی از فلسطین است

حضرت امام خميني (ره) با ابتكار نامگذاري جمعه آخر ماه مبارك رمضان به عنوان روز جهاني قدس ، ظرفيت سازي جهان اسلام براي شكل گيري جبهه فراگير ضدصهيونيستي و تمهيد بسترهاي لازم براي محو غده سرطاني اسرائيل از صفحه روزگار را هدف قرار داده بودند.

وی گفت: با گذشت بیش از سه دهه از تدبير راهبردي و هوشمندانه امام راحل به روشني مي توان گفت،آنچه امروز در عرصه بيداري اسلامي و انقلاب هاي مردمي ،منطقه اي و فرامنطقه اي آشكار است، در حقيقت همان آرمان سازي امام راحل (ره) و حضور فعال در اين راهپیمایی همايش جهاني است.

فرماندار آمل یادآورشد: امروز جهان اسلام در راهپیمایی بزرگ روز قدس را برگزار کردند، كه ديكتاتورها و حاميان منطقه اي رژيم غاصب  صهيونيستي در تونس ، ليبي و مصر به صورت متوالي در گرداب بيداري اسلامي و آتش خشم و نفرت ملت خود گرفتار و سرنوشت خفت باري را براي خود رقم زده اند.
وی، حمایت از ملت مظلوم فلسطین وآزادی قبله اول مسلمانان جهان را نقش همه ملتهای آزاده جهان دانست و گفت: جمهوری اسلامی ایران در دفاع ازملت مظلوم فلسطین در صحنه های بین المللی در سه ده گذشته تاثیرگذار بود.

اکبرزاده افزود: حضور مردم در راهپیمایی امسال پرشور و قابل تقدیر بوده و مردم ایران قابت کرده همواره در صحنه های مهم وحساس داخلی وبین المللی به خوبی درک موقعیت و شرایط می کنند.
وی، روز جهانی قدس را روز تجلي اراده ملت ها براي آزادي فلسطین از چنگال رژیم جعلی فلسطین دانست و گفت: روز جهانی قدس نوعی تمايز بين منافقان و مؤمنان متعهد است که از این روز به عنوان روز مبارزه با سلاح كشتار جمعي و روز ارزشهاي انساني نیز نامیدند.

وی افزود: مسلمانان و آزادگان جهان ،امسال در شرايطي راهپیمایی روز جهاني قدس را برگزار کردند كه دنيا در آستانه تحولات بزرگ و شگرف قرار دارد.

فرماندار آمل ادامه داد: بحران معنوي ، فكري ، فرهنگي ، سياسي و به خصوص اقتصادي دنياي غرب  و استكبار جهاني را به بن بست كشانده است، آن چنان كه امروز صداي شكستن استخوانهاي ليبرال دموكراسي در اقصي نقاط جهان به گوش مي رسد.