سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

فرمانداری ویژه در بابل آغاز بکار کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

فرمانداری ویژه در بابل آغاز بکار کرد

به گزارش ایرنا؛ معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران شامگاه شنبه در جلسه شورای اداری و مراسم آغاز بکار فرمانداری ویژه در این شهرستان با اشاره به اینکه در چهار سال گذشته پنج شهرستان جدید در مازندران تاسیس شد؛گفت: بی سابقه ترین مؤلفه تقسیمات کشوری در مازندران اجرا شد.

ˈهادی ابراهیمیˈ اظهار داشت: سه منطقه در طول چهار سال گذشته در مازندران به فرمانداری ویژه ارتقا یافت که فرمانداری تنکابن در منطقه غرب مازندران،فرمانداری بابل در منطقه شرق و فرمانداری آمل بوده است.

وی از ارتقاء پنج شهر به شهرستان در استان مازندران خبر داد و افزود: ارتقای بخش عباس آباد به شهرستان عباس آباد، ارتقای بخش کیاکلا به شهرستان سیمرغ، بخش میاندرود به شهرستان میاندرود، ارتقای شهر زیرآب به بخش و ارتقای بخش شیرگاه به شهرستان سوادکوه شمالی به مرکزیت شیرگاه انجام شده است.

ابراهیمی بیان کرد: بهترین مؤلفه ای که در بعد تقسیمات شهری بابل ایجاد شد فرمانداری ویژه است که خلاقیت و ابتکار خوبی است.

وی ادامه داد: همچنین 12 بخش جدید در نقاط مختلف استان راه اندازی شده است که دشت سر آمل، نارنجستان، کلار آباد، سلمان شهر، امیرکلا و مرزن آباد از جمله این بخش ها هستند.

ˈابراهیمیˈ با تقدیر از ائمه جمعه بابل، نمایندگان مردم بابل در مجلس برای ارتقای فرمانداری بابل به فرمانداری ویژه بیان کرد: ارتقای فرمانداری بابل به فرمانداری ویژه تنها به صرف تغییر تابلو نباید باشد بلکه مسئولان باید کارآمدی نظام را در ارائه تسهیلات و خدمات مطلوب به مردم نشان دهند .

معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران بیان داشت: بابل به عنوان کلان شهر دارای ظرفیت های بسیار خوبی است که باید از آن به نحو احسن استفاده شود.