جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۹ تیر ۱۳۹۹

فرماندارچالوس خواستارتهیه لوازم اولیه زندگی سیلزدگان شد - نمایش محتوای خبر

 

 

فرماندارچالوس خواستارتهیه لوازم اولیه زندگی سیلزدگان شد

ˈسیدقدیررضایی ˈ روز چهارشنبه درگفت وگو با خبرنگارایرنا با اشاره به کاهش دما ناشی از ادامه بارندگی ها دراین مناطق سیلزده افزود : علیرغم استفاده مطلوب از امکانات و تجهیزات موجود برای پاکسازی معابرعمومی و تخلیه آب از واحدهای مسکونی خسارت دیده منطقه اما سیلزدگان به علت کمبود برخی امکانات ، روزگارسختی را سپری می کنند.

وی تهیه لوازم مورد نیاز سیلزدگان ازجمله فرش ، یخچال و بخاری را اقدامات بسیارمهم ستاد مدیریت بحران شهرستان دانست و برای تحقق این مهم از مسوولان کشوری واستانی تقاضای کمک کرد.

فرماندارچالوس همچنین ازافتتاح حساب جمع آوری کمک های مردمی برای سیلزدگان به شماره های 118 بانک صادرات و 1033بانک ملی دراین شهرستان خبرداد وگفت: شهروندان می توانند با پرداخت مبالغی به این شماره حساب ها سیلزدگان را یاری کنند.

رضایی همچنین با ابراز نگرانی ازگستردگی خسارت وارده ناشی از سیل به بخش های مختلف این شهرستان گفت : بروز چنین سیلی در منطقه طی 30 سال اخیر سابقه نداشته است .

وی در عین حال گفت : با تلاش شبانه روزی مسوولان نهادهای مرتبط و بسیج امکانات و تجهیزات خوشبختانه تاحدودی زندگی سیلزدگان دراین شهرستان به روال عادی برگشته است.

بارندگی شدید و سیلاب در بامداد روز دوشنبه هفته جاری خسارت سنگینی به بخش های مختلف شهرستان چالوس وارد کرد.