جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

فرماندارنوشهرخواستارعزم جدی مسوولان برای تحقق شعار سال رهبری شد - نمایش محتوای خبر

 

 

فرماندارنوشهرخواستارعزم جدی مسوولان برای تحقق شعار سال رهبری شد

به گزارش ایرنا ، ˈمحمدعلی قمی اویلی ˈ روز سه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان رمزموفقیت مسوولان دربعد داخلی و خارجی را درسایه تحقق شعارهای رهبری دربیش از دودهه درکشوردانست و گفت : از این که ولی امرمسلمین برای هرسال یک شعار را برمی گزینند درواقع مبین دوراندیشی وتدبیرایشان است که باید برای عملیاتی کردن آن همه مسوولان تلاش کنند.

وی افزود : امروز مساله بسیار مهمی که باید به آن توجه کرد نحوه عملیاتی شدن این شعاراست که باید از هم اکنون مسوولان بسترهای لازم را که زمینه ساز تحقق اهداف این شعاراست فراهم کنند.

وی اظهارداشت : همانطوری که ازنامگذاری این شعارمشخص است ، مهم ترین عنصری که می تواند به شکوفایی و رونق اقتصادی کشوربینجامد علاوه برمدیریت جهادی فرهنگ سازی دراین بخش است.

وی تصریح کرد : فرهنگ سازی فقط درقالب مزین کردن شعاررهبری درسربرگ نامه های اداری و یا تبلیغات محیطی نیست بلکه باید از این که چگونه بتوانیم این شعار را تحقق ببخشیم باید فرهنگ سازی شود.

فرماندارنوشهر با تاکید برآن که ارائه گزارش عملکرد و راهکارهای لازم مسوولان درجهت تحقق شعاررهبری باید به عنوان مصوبه شورای اداری شهرستان باشد ، دراین زمنیه خواستارهمکاری بیشتر مسوولان شد.

قمی در بخش دیگری با اشاره به تقارن نوروز با ایام فاطمیه (س ) و ارج نهادن دین مبین اسلام به جایگاه زن گفت : این ایام فرصت مناسبی است تا بتوان به نقش حضرت فاطمه (س) در دفاع از ولایت و دین مبین اسلام پی برد.

وی افزود : امروز مسوولان باید با برگزاری برنامه های مختلف ، اطلاع رسانی و تبلیغات بیشتر بنحوی برنامه ریزی کنند تا این مناسبت ارزشمند معنوی مصداق عینی پیدا کند تا مسافران و گردشگران چنین فضایی را درک کنند.

امام جمعه نوشهرنیزگفت : آنچه که می تواند به تحقق شعاررهبری بینجامد علاوه برهمکاری همه جانبه مسوولان برقراری امنیت نیزدراین زمینه بسیارموثراست.

حجت الاسلام ˈمحمود مشایخ ˈ افزود : امروز این مقوله مقدم برهمه فعالیت ها است و در کنارآن نیز باید به مساله فرهنگ اقتصادی هم بیش از پیش توجه شود.