جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

فرزندان شهدا ، پیشگامان عرصه جهاد ، شهادت و علم و دانش هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

فرزندان شهدا ، پیشگامان عرصه جهاد ، شهادت و علم و دانش هستند

ˈ عباسعلی رضایی ˈ روز پنجشنبه در طرح سنجش و آموزش تحت عنوان مدیرت فردا ، ویژه نخبگان شاهد و ایثارگر استان های مازندران و گیلان در ساری افزود : نخبگان ، شناسنامه ملت ایران هستند.

وی ادامه داد : بنیاد شهید و امور ایثارگران تا کنون در تمامی برنامه های تحولی اعم از علمی ، فرهنگی و هنری توفیقات خوبی داشته است و ثمره این توفیقات شما نخبگان هستید.

رضایی بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار ، جهاد و شهادت در جامعه تاکید کرد و بیان داشت : رمز ماندگاری نظام اسلامی در مرحله اول همین فرهنگ ایثار و شهادت است و باید پایدار بماند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران خطاب به نخبگان و سرآمدان شاهد و ایثارگر گفت : شما نخبگان و سرآمدان مسوولیت های آتی حاکمیت اسلامی را بر عهده خواهید داشت و سعی کنید مسوولیت های که به شما سپرده می شود فقط برای رضای خدا باشد.

او افزود : در مدت دو روز برپایی کارگاه ها و سنجش و آموزش تحت عنوان مدیریت فردا مشارکت و استفاده بهینه کنید.

رضایی گفت : هم اکنون 235 نخبه تحت حمایت اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران قرار دارند که از این تعداد 123 نفر در طرح سنجش و آموزش مدیریت فردا مشارکت دارند.

استان مازندران از بدو پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و دوران هشت سال دفاع مقدس بیش از 10 هزار و 400 شهید ، 32 هزار جانباز و دو هزار و 800 آزاده تقدیم نظام اسلامی کرد.