جهش تولید | شنبه، ۹ اسفند ۱۳۹۹

فراسو - نمایش محتوای صدا

 

 

فراسو

تهیه کنندگان: خدابخش غلامی ، بهمن یداللهی 

گویندگان : خدابخش غلامی 

صدابرداران : سامی یوسفی ، شهرام حق شناس 

فراسو عنوان برنامه ایست به تهیه کنندگی خدابخش غلامی و بهمن یداللهی هر پنجشنبه ساعت 11:10به صورت زنده از صدای شبکه مازندران پخش می شود. 

فراسو به دنبال حفظ ارتباط هر چه بهتر مردم با مسئولان بوده و هست و سعي در تقويت اين ارتباط و هماهنگي مردم با مسئولان دارد. بديهي است هر چه مردم درباره دستگاه هاي اجرايي و اقدامات آن ها بيشتر بدانند شاهد ارتقاي سطح مشاركت و رضايتمندي بيشترشان خواهيم بود.

 از اهداف اصلي برنامه هايي همچون مردم و مسئولان كه در تعامل هر چه بيشتر مردم و مسئولان نقش موثري دارند، آشنا نمودن مخاطبان با شرح و فعاليت هاي دستگاه هاي اجرايي است كه با توجه به اين مهم، مردم بتواند با نگاهي منصفانه در پيشبرد اهداف و سياست هاي مدنظر مديران دستگاه هاي اجرايي ومشاركت در سطوح مختلف جامعه سهم بسزايي داشته باشند.

كارگزاران بايد با مردم صداقت داشته باشند موانع و سختي هاي كار خود را با آنان در ميان بگذارند اگر براي به نتيجه نرسيدن وعده های  خود دليل موجهي دارند آن را براي مردم بيان مي كنند.
كارگزار بايد مردم را محرم اسرار خود بداند و جز در مواردي كه به لحاظ امنيتي طرح برخي مسايل ممکن نيست در بقيه موارد مشكلات را با مردم در ميان بگذارد و از رهنمودها ونظرات آنان بهره مند گردد. حضرت امام «ره»  به مسئوولان و مديران كشوري مي فرمايد: هر يك در هر مقام احساس ضعف در خود مي كنند چه ضعف مديريت، چه ضعف اراده از مقاومت در راه هواهاي نفساني، دلاورانه و با سرافرازي نزد صالحان از مقام خود استعفا مي كند كه اين عمل صالح، عبادت است.

آیتمهای برنامه : - مهمان برنامه ، تلفن ها و پیامکها،گزارش و ... .

سال تولید: 1398


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو