جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

فتح خرمشهر جان تازه‌ای به انقلاب ایران داد - نمایش محتوای خبر

 

 

فتح خرمشهر جان تازه‌ای به انقلاب ایران داد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، حمیدرضا رستمیان صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در مازندران با گرامیداشت فتح خرمشهر اظهار داشت: فتح خرمشهر جان تازه‌ای به ایران اسلامی به مردم ایران داد.

وی تصریح کرد: ملت ایران با فتح خرمشهر و با پیروی از ولایت فقیه و با جانفشانی که انجام داد ثابت کردند که در راه اسلام با تمام وجود می‌جنگند در راه اسلام اگر کشته شوند نیز هراسی به دل ندارند.

فرمانده عملیاتی لشگر 25 کربلای مازندران با اشاره به جانفشانی مردم خرمشهر برای تثبت انقلاب اسلامی گفت: ولایت‌مداری مرد خرمشهر در دوران انقلاب اسلامی نیز بر همگان روشن شده بود.

وی بیان داشت: مردم حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی از جان خویش نیز گذشتند و هدیه مردم به انقلاب اسلامی تقدیم 300 هزار شهید در راه حفظ ایران اسلامی نیز جزء رشادت‌های مردم ایران است.

رستمیان با اشاره به مقاومت 33 روزه مردم خرمشهر در برابر لشگریان عراق که تا دندان مسلح بودند، افزود: مقاومت جهادی مردم خرمشهر در 33 روز بسیاری از معادلات تعیین شده دشمن را از بین برد.

وی خاطرنشان کرد: مردم خرمشهر در 33 روز مقاومت بیش از 419 شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کردند و این امر نشان دهنده علاقه‌مندی مردم به انقلاب و اسلام بود.

رستمیان با اشاره به عدم همکاری بنی‌صدر در زمان حمله عراق به کشور گفت: خیانت بنی‌صدر به انقلاب اسلامی در زمان اشغال عراق به‌خوبی آشکار شد.

وی به حضور نیروهای مازندرانی در آزادسازی خرمشهر اشاره کرد و گفت: نیروهای مازندران در غالب یگان‌های متعدد در این عملیات حضور داشتند و ولایت‌مداری خویش را به خوبی اثبات کردند.