سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۳ تیر ۱۴۰۰

عیدانه مدیران رسانه استانی مازندران - نمایش محتوای خبر

 

 

عیدانه مدیران رسانه استانی مازندران

دیدار مدیران مرکز با نماینده ولی فقیه در استان

عیدانه مدیران رسانه استانی مازندران

در این دیدار؛ نماینده ولی فقیه در مازندران، با قدردانی از رسانه ملی در برجسته‌سازی شعار سال و حمایت از کالای ایرانی، توجه بیشتر به فرهنگ و معارف‌اسلامی و حفظ نشاط اجتماعی را در این رسانه خواستار شد.

آیت‌ا... طبرسی همچنین،گسترش فرهنگ ناب ایرانی اسلامی، آگاه‌سازی جامعه و پیشگیری از نفوذ اندیشه‌های دشمنان در رویدادهای حساس و تأثیرگذار را از وظایف دشوار و تعیین کننده برنامه‌سازان صدا و سیما عنوان کرد.
علی صادق‌مقدسی مدیرکل صدا و سیمای مرکز مازندران هم با اشاره به ضرورت تحقق شعار سال، حمایت از کالای ایرانی را رویکرد راهبردی رسانه ملی دانست و افزود: تمامی شبکه‌های صدا و سیما آمادگی دارند تا تولیدات داخلی را با روش‌های کارشناسانه به مردم معرفی کنند.
در این دیدار همچنین، مدیران صدا و سیمای مرکز مازندران در بخش‌های خبر، صدا و سیما هم گزارشی از برنامه‌های تولید شده و در حال ساخت مرتبط با شعار سال ارائه کردند.
فرمانده سپاه کربلای مازندران نیز در دیدار عیدانه مدیران رسانه استانی، همزمان با سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ظرفیت رسانه ملی و پشتوانه مردمی سپاه را دو فرصت بی‌نظیر در پیشبرد اهداف نظام برای ارائه خدمات بیشتر به مردم بیان کرد و گفت: سپاه پاسداران با اتکاء به تخصص نیروهای مردمی در بخش اقتصاد مقاومتی و بازسازی مناطق آسیب دیده از زلزله، تجربیات با ارزشی بدست آورد .
سردار بابایی در پایان این دیدار، از پوشش عملکرد سپاه در رسانه ملی با محوریت حمایت از تولیدکنندگان داخلی قدردانی کرد.