رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

عمل به قرآن سرلوحه امور قرار گیرد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

عمل به قرآن سرلوحه امور قرار گیرد

عمل به قرآن سرلوحه امور قرار گیرد


نماینده ولی‌فقیه در مازندران با بیان اینکه باید به فکر عمل به قرآن باشیم، گفت: عمل به قرآن باید سرلوحه زندگی مردم باشد.

عمل به قرآن سرلوحه امور قرار گیرد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آیت‌الله نورالله طبرسی، پیش‌ازظهر امروز در مراسم افتتاحیه نوزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه‌های پیام‌نور کشور در مجتمع فرهنگی‌رفاهی ناجا ساحل فرح‌آباد، اظهار کرد: خدا را شاکر هستیم که اجداد و نیاکان ما، صراط مستقیم که قرآن و عترت است را مقابل راه ما گذاشتند.

وی با اشاره به اینکه قرآن و عترت، خلاصه خلقت است، افزود: مازندران این افتخار را پیدا کرد که نوزدهمین مسابقات قرآن را برگزار کند.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه برگزاری این مسابقات بسیار ارزشمند است و نمی‌توان برای آن قیمتی قائل شد، خاطرنشان کرد: با زبان بی‌زبانی از سوی خودم، استانداری و دانشگاه پیام‌نور عذرخواهی می‌کنم، اگر کمبودهایی وجود دارد؛ در حقیقت مهمان قرآن و عترت هستید و قرآن، میزبان شما است.

طبرسی با اشاره به اینکه در این همایش باید به روح قرآن بپردازیم، بیان کرد: هشت سال دفاع مقدس را زیر سایه قرآن و عترت داشتیم و اگر ولایت فقیه، قرآن و اسلام نبود که اطاعت قائل نمی‌شدیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه امتیازات دهه سوم رجب این است که ابولاعیاد است و این مسئله مورد غفلت واقع شده است خاطرنشان کرد: رئیس دانشگاه پیام‌نور کشور، وضعیت دانشگاه پیام‌نور مازندران را مشخص کند.

طبرسی با بیان اینکه باید به فکر عمل به قرآن باشیم، یادآور شد: عمل به قرآن باید سرلوحه زندگی مردم باشد.

وی با اشاره به اینکه 50 کتاب آسمانی در یونسکو وجود دارد و یونسکو قرآن را به‌عنوان برترین کتاب آسمانی قرار داده است، گفت: اما قرآن باید سبک زندگی ما را فرا گیرد نه اینکه به بیان این مطالب بپردازیم.