سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

عملیات گازرسانی به 163 روستا و یک شهر مازندران انجام شد - نمایش محتوای خبر

 

 

عملیات گازرسانی به 163 روستا و یک شهر مازندران انجام شد

ˈمحسن عرب مقصودیˈ روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت : به رغم تمامی مشکلات ، با تلاش و پشتکار کارکنان خدوم شرکت گاز استان ، طرح های گازرسانی در مناطق مختلف مازندران تکمیل و به بهره برداری رسید.

وی همچنین با اشاره به گازرسانی به شهر گتاب بعنوان آخرین شهر جلگه ای استان در سال گذشته اظهار داشت: گازرسانی به دیگر شهرهای کوهستانی و مناطق روستایی مازندران در سال جاری نیز در دست بررسی است.

مدیرعامل شرکت گاز مازندران تعداد واحدهای صنعتی برخوردار از گازطبیعی تا پایان سال گذشته را 640 واحد ذکرکرد و گفت: همچنین در سال گذشته 72 هزار مشترک جدید به شمار مشترکان گاز مازندران اضافه شدند.

عرب مقصودی در ادامه با اشاره به بحران برف سال گذشته در مازندران گفت: کارکنان شرکت گاز مازندران به رغم تمامی مشکلات و موانع در بحران اخیر ، از هیچ تلاش و کوششی در خدمت رسانی به مردم دریغ نکرند.

وی گفت: با همت و تلاش کارکنان ، در سال گذشته به رغم تمامی مشکلات ، علاوه بر گازرسانی به روستاها و شهرها ، موفقیت های موثر و قابل توجهی نصیب شرکت گاز مازندران شد که از جمله آن می توان به کسب جایزه ملی تعالی سازمانی در سطح تقدیرنامه چهارستاره اشاره کرد.

از مجموع سه هزار و 100روستای مازندران به بیش از یکهزار و 600 روستا از گاز طبیعی سوختی برخوردارند .

مازندران بیش از سه میلیون نفر جمعیت دارد که حدود نیمی از آنان در مناطق روستایی سکونت دارند.