جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

عملیات ضربتی پلیس در دستگیری 3 شرور شهرستان نور - نمایش محتوای خبر

 

 

عملیات ضربتی پلیس در دستگیری 3 شرور شهرستان نور

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از پایگاه خبری پلیس، ولی‌الله گنجیان مقدم اظهار کرد: در پی دریافت گزارشی مبنی بر شرارت، درگیری افرادی شرور، اراذل، اوباش در منطقه چمستان نور، شهرستان آمل موضوع در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با همکاری ماموران انتظامی بخش چمستان و پاسگاه انتظامی ناتل‌کنار، پس از چند روز کار مشترک انتظامی و اطلاعاتی موفق شدند سه متهم به شرارت به نام‌های «کیوان ـ ش»، «مهدی ـ الف» و «مهدی ـ ک» را شناسایی کنند.

گنجیان مقدم افزود: ماموران در ادامه تحقیقات با شناسایی مخفیگاه متهمان با هماهنگی قضایی در عملیاتی ضربتی با محاصره مخفیگاه متهمان این افراد را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نور بیان داشت: ماموران پس از دستگیری متهمان در بازرسی از محل اختفا آنان موفق شدند مقادیری وسایل، ابزارآلات شرارت و درگیری را کشف کنند.

گنجیان مقدم با اشاره به عزم جدی پلیس در برخورد قاطعانه با هرگونه ناهنجاری‌های اجتماعی و جرائم تصریح کرد: نیروی انتظامی همواره سدی مستحکم در مقابل اعمال مجرمانه بزهکاران بوده و اجازه خودنمایی و سواستفاده به این افراد را نمی‌دهد.

* کشف 12 کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرستان بهشهر

در دومین خبر پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر از شناسایی و دستگیری عوامل تهیه وتوزیع مواد مخدر و کشف بیش از 12 کیلو گرم انواع مواد مخدر خبر داد.

نورالله ملکی افزود: در ساعت 22 و 45 دقیقه شب گذشته در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی به نام «موسی ـ ت» در امر تهیه و توزیع مواد مخدر موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

ملکی افزود: ماموران با دریافت این گزارش با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اقدامات اطلاعاتی و انتظامی را آغاز کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر یادآور شد: ماموران با تعقیب و مراقبت از این فرد پس از شناسایی محل فعالیت و سکونتش، با هماهنگی قضایی در عملیاتی غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

ملکی گفت: ماموران در بازرسی از محل فعالیت این فرد 8 کیلو و 545 گرم تریاک را کشف و ضبط کردند.

وی اضافه کرد: در این ارتباط یک دستگاه خودرو متعلق به متهم که در امر حمل و جابه‌جایی موادمخدر از آن استفاده می‌کرد، توقیف شد.

این مقام انتظامی از تحویل متهم به مواد مخدر به مرجع قضایی خبر داد و افزود: در همین ارتباط ماموران انتظامی این فرماندهی در عملیات دیگری موفق شدند بیش از چهار کیلوگرم انواع مواد مخدر را کشف و ضبط کنند.

* کشف 6 کیلوگرم حشیش در بابل

در سومین خبر این پایگاه خبری، ماموران مبارزه با مواد مخدر شهرستان بابل با توقیف یک خودرو سواری شش کیلوگرم حشیش کشف کردند.

در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان بابل موضوع به طور ویژه در دستور کار ماموران مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

ماموران با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی ساعت 23 شب گذشته با شناسایی متهم و خودرو، در اقدامی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

ماموران در بازرسی از خودروی متهم موفق شدند 6 کیلوگرم حشیش را که به طرز ماهرانه‌ای در صندوق عقب خودرو جاسازی شده بود، کشف کنند.

متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد و خودرو نیز توقیف شد.