جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

عملیات اجرایی فاضلاب در گلوگاه آغاز می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

عملیات اجرایی فاضلاب در گلوگاه آغاز می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب مازندران، محمدتقی حسین‌زاده در مراسم تودیع و معارفه مدیران آب و فاضلاب شهرهای بهشهر و گلوگاه گفت: قرارداد مطالعات فاضلاب شهر گلوگاه منعقد شده و اگر اعتبارات لازم تخصیص یابد در سال آینده ردیف اجرایی این پروژه را دریافت خواهیم کرد.

وی ادامه داد: با تلاش همکاران توانستیم با احداث ایستگاه پمپاژ در مدت کوتاه نسبت به ذخیره‌سازی آب شرب در مخزن 5 هزار متر مکعبی و انتقال آن به شبکه توزیع مشکل کمبود آب شهر گلوگاه را برطرف کنیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مازندران اضافه کرد: مجوز احداث آب شیرین‌کن برای شهرهای بهشهر و گلوگاه را دریافت کردیم و عملیات اجرایی آن توسط بخش خصوصی آغاز خواهد شد.

حسین‌زاده گفت: در سال مزین به حماسه سیاسی و اقتصادی مردم قدرشناس ایران اسلامی در 24 خرداد حماسه عظیمی را خلق خواهند کرد تا دشمنان انقلاب به بصیرت و درایت این مردم پی ببرند.

وی افزود: این حماسه‌ها نه تنها در انتخابات، بلکه در تمام مراحل زندگی باید جاری شود و هر کس در حیطه وظیفه خود بتواند حماسه‌ای خلق کند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مازندران یادآور شد: برای ارائه خدمات بهتر به مردم، شرکت آب و فاضلاب به یک تفکر نو و جوان روی آورده و تیم مدیریتی از افراد متخصص و جوان شکل گرفته است و در این راستا توانستیم طی چند سال اخیر فعالیت‌های چشمگیر و محسوسی داشته باشیم.

در پایان مراسم، سیداحمد احمدی آزاد و علی مهدوی به ترتیب به عنوان سرپرست امور آب و فاضلاب مناطق گلوگاه و بهشهر منصوب شدند.