سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

عمران شهرداری ساری گام نخست را محکم برداشت/‌برتری با ارزش مقابل کاله جوان محمودآباد - نمایش محتوای خبر

 

 

عمران شهرداری ساری گام نخست را محکم برداشت/‌برتری با ارزش مقابل کاله جوان محمودآباد

تیم سازمان عمران شهرداری ساری گام نخست دور رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشور مقابل کاله جوان محمودآباد را محکم برداشت و در برابر این تیم پیروز شد.

عمران شهرداری ساری گام نخست را محکم برداشت/‌برتری با ارزش مقابل کاله جوان محمودآباد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، دور رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ دسته یک والیبال باشگاه‌های کشوردر محمودآباد برگزار شد، دو تیم سازمان عمران شهرداری ساری و کاله جوان محمودآباد برگزار کننده دیدار شهرآورد مازندران بودند که در نهایت با برتری بازیکنان تیم عمران شهرداری ساری خاتمه پذیرفت.

این بازی که در سالن ورزشی پهلوان حسین توکلی محمودآباد برگزار شد، شاگردان بهزاد محمودی در تیم سازمان عمران شهرداری ساری موفق شدند سه بر دو میزبان خود را شکست دهند و تا حدودی برای صعود به دیدار فینال امیدوار شوند.

در این بازی تیم سازمان عمران شهرداری ساری در ست‌های اول، سوم و پنجم به ترتیب با نتایج 25 بر 16، 25 بر 22 و 20 بر 18 تیم کاله جوان را شکست داد و در ست های دوم و  چهارم با نتایج 25 بر 23 و 25 بر 22 از حریف شکست خورد.

بازی برگشت این دو تیم روز یک‌شنبه نهم اسفند در سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری برگزار می‌شود و در صورت برتری سازمان عمران شهرداری ساری، این تیم به دیدار نهایی و فینال صعود خواهد کرد.