سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

عمران شهرداری ساری برنده شهرآورد مازندران شد - نمایش محتوای خبر

 

 

عمران شهرداری ساری برنده شهرآورد مازندران شد

رئیس هیئت والیبال ساری از برتری تیم سازمان عمران شهرداری ساری در برابر کاله آمل در شهرآورد مازندران در لیگ دسته یک والیبال کشور خبر داد.

عمران شهرداری ساری برنده شهرآورد مازندران شد

کریم اکبری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری با اشاره به برتری سازمان عمران شهرداری ساری در شهرآورد مازندران اظهار کرد: از هفته چهارم لیگ دسته یک والیبال کشور تیم سازمان عمران شهرداری ساری و کاله آمل در سالن سیدرسول حسینی به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم سازمان عمران شهرداری ساری موفق شد در یک بازی نزدیک سه بر دو کاله آمل را شکست دهد.

وی با بیان اینکه در این بازی تیم سازمان عمران شهرداری ساری ست نخست بازی را به حریف واگذار کرد، گفت: بازیکنان عمران شهرداری ساری با انگیزه هرچه بیشتر ست دوم را آغاز کرده و در پایان برنده این ست از بازی شوند.

رئیس هیئت والیبال ساری در ادامه اظهار کرد: در ست سوم نیز تیم عمران شهرداری ساری توانست با انجام بازی بهتر نسبت به حریف این ست از بازی را نیز به سود خود به پایان ببرد.

اکبری تصریح کرد: با پیروزی کاله آمل در ست چهارم بازی به ست پنجم و نهایی کشیده شد که در این ست از بازی نیز شاهد یک بازی زیبا و از تیم سازمان عمران شهرداری ساری بودیم.

وی با اشاره به برتری سازمان عمران شهرداری در ست پنجم گفت: تیم شهرداری ساری که در این ست با امتیاز 14 بر 12 از حریف خود عقب بود در نهایت موفق شد با گرفتن چهار امتیاز پشت سرهم با نتیجه 16 بر 14 برنده این ست و بازی تماشایی و جذاب شوند.

اکبری در پایان با تشکر از تماشاگران به خاطر حمایت از تیم محبوب شهرشان افزود: امیدواریم تیم سازمان عمران شهرداری ساری بتواند با صعود به لیگ برتر نماینده شایسته‌ای برای مرکز استان شوند.

به گزارش فارس، تا پایان هفته چهارم این مسابقات تیم کاله آمل با 10 امتیاز و سازمان عمران شهرداری ساری نیز با هشت امتیاز در رده‌های اول و دوم جدول جای دارند.