جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

علویان مازندران راهپیمایی 22 بهمن امسال را با شکوه‌تر از همیشه برگزار می‌کنند - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

علویان مازندران راهپیمایی 22 بهمن امسال را با شکوه‌تر از همیشه برگزار می‌کنند

علویان مازندران راهپیمایی 22 بهمن امسال را با شکوه‌تر از همیشه برگزار می‌کنند


به مناسبت فرا رسیدن سی‌وششمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، پیام مشترکی از سوی نماینده ولی فقیه و استاندار مازندران صادر شد.

علویان مازندران راهپیمایی 22 بهمن امسال را با شکوه‌تر از همیشه برگزار می‌کنند

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، در آستانه 22 بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی 22 بهمن، پیام مشترکی از سوی آیت‌الله نورالله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان و ربیع فلاح‌جلودار استاندار مازندران منتشر شد.
متن این پیام به شرح ذیل است: ایام‌الله دهه مبارکه فجر و یوم‌الله 22 بهمن، یادآور مقطع پرشکوه به بار نشستن امیدها و آرزوها، فجر رهایی مردم ظلم‌ستیز و حق‌طلب ایران اسلامی در سایه رهبری داهیانه حضرت امام خمینی (ره) و بهار پرشکوفه انقلاب اسلامی است.

ایران اسلامی با وجود دشمنی‌ها و توطئه‌های نظام سلطه، با گذشت 36 سال از پیروزی انقلاب اسلامی، با رهبری حکیمانه رهبر معظم انقلاب در سایه ایمان، بصیرت، اتحاد اسلامی، وفاق و همدلی همچنان راه پرافتخار خود را به سمت آینده‌ای درخشان استمرار می‌بخشد و دشمنان هرگز قادر نخواهند بود جلوی پیشرفت و عزت ایران اسلامی را در صحنه‌های گوناگون بگیرند.

خدا را شاکریم که در سی ‌و ششمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی موفقیت‌های خیره کننده در عرصه‌های مختلف سیاسی، اقتصادی، علمی، فرهنگی و صنعتی، انقلاب اسلامی را به قله‌های اقتدار و عزت و سربلندی رسانده است.

اینک که با یاری پروردگار سبحان، همراهی و حضور آگاهانه مردم مومن و انقلابی و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و اهتمام دولت تدبیر و امید، نظام مقدس جمهوری اسلامی روزهای بالندگی و اقتدار خود را سپری می‌کند؛ بر همه ما لازم است تا یاد و خاطره شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی به ویژه شهدای مظلومی که در غربت بیدادگاه‌های ستم‌شاهی در راستای اعتلا و عظمت ایران، جان عزیز خود را در طبق اخلاص نهادند و به درجه رفیع شهادت نائل شدند، گرامی بداریم و با تمام توان و امکانات برای حفظ و صیانت از این دستاوردهای ارزشمند بکوشیم.

بی‌تردید حضور شکوهمند مردم استان مازندران در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن، پیام انقلاب اسلامی را که تبعیت از رهبری، ادامه راه امام راحل و شهدای گران‌قدر و پافشاری بر آرمان‌ها و ارزش‌های والای اسلام و انقلاب است به گوش دشمنان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی خواهد رساند.

سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را امسال با شکوه‌تر و پرشورتر از همیشه برگزار خواهیم کرد تا بار دیگر فریاد دشمن‌شکن مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه مازندران را به گوش عالم برسانیم.

اینجانبان با تبریک و تهنیت طلیعه سی‌و‌هفتمین بهار آزادی یقین داریم  مردم ولایت‌مدار این خطه پاک همچون همه عرصه‌های انقلاب و همگام با امت غیور ایران اسلامی و به شکرانه نعمت الهی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، حضوری پرشور و گسترده در راهپیمایی سراسری یوم‌الله بیست‌ و دوم بهمن خواهند داشت.