جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

عظمت و اقتدار امت اسلامی در روز قدس تجلی می یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

عظمت و اقتدار امت اسلامی در روز قدس تجلی می یابد

ˈعلی باباییˈ امروز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: روز قدس روزی است که مسلمانان جهان اختلافات قومی و مذهبی خود را کنار می گذارند و همه یکدل و یکصدا در مقابل جنایات رژیم غاصب صهیونیست فریاد آزادیخواهی سر می دهند.

وی اظهارداشت: همه ساله با فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، مردم آزادیخواه جهان فارغ از هر دین و آئینی در دسته های بزرگ و کوچک در گروه های مختلف گرد هم می آیند و با فریاد مرگ بر اسرائیل، اتحاد بین المللی در تکفیر اسرائیل غاصب و حامیان این رژیم غیر بشری را به نمایش می گذارند.

او گفت: امروزه در فلسطین اشغالی شاهدیم چگونه رژیم اشغالگر قدس از چند ماه قبل از فرا رسیدن جمعه آخر ماه مبارک رمضان، به دست و پا افتاده و با اعمال تدابیر شدید امنیتی و وضع قوانین منع تردد در حومه مسجد الاقصی و کشتار بی رحمانه و ددمنشانه مردم مظلوم غزه در پی مقابله با خطرات و امواجی است که در این روز به وقوع می پیوندد.

مدیرکل تعاون مازندران ادامه داد: روز جهانی قدس در شرایطی فرا می رسد که جهان اسلام و کشورهای اسلامی در موقعیت بسیار حساس قرار گرفته اند و حضور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی این روز بزرگ، عظمت و اقتدار امت اسلامی در برابر صهیونیسم جهانی را به نمایش خواهند گذاشت.

بابایی گفت: امت اسلامی و تمام آزادیخواهان جهان با حضور گسترده در راهپیمایی عظیم قدس اثبات خواهند کرد که این روز، مظهر وحدت مسلمانان جهان اسلام در دفاع از ملت مظلوم فلسطین است.

وی بیان داشت: روز قدس روز تمام مردم آزاده دنیا و روز دفاع از آزادگی و انسانیت است و امروز بیش از گذشته غزه و فلسطین نیازمند حمایت و پشتیبانی است.

وی گفت: اقشار مختلف مردم باید با پیروی از آرمان های حضرت امام (ره) و منویات مقام معظم رهبری در صفوف فشرده با شرکت در راهپیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس، ضمن میثاق مجدد با آرمان آزادی فلسطین و اعلام پیمان همبستگی با فرزندان مقاومت اسلامی، فریاد بلند وحدت مسلمین علیه مستکبران و اشغالگران قدس شریف را به گوش جهانیان بر سانند.