جهش تولید | پنج‌شنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۹

عضویت 2 هزار نفر از بسیجیان بابل در حلقه صالحین - نمایش محتوای خبر

 

 

عضویت 2 هزار نفر از بسیجیان بابل در حلقه صالحین

به‌ گزارش خبرگزاری فارس از بابل، علیرضا محمدپور صبح امروز در نشست خبری اظهار داشت: مهم‌ترین اقدامی که سپاه برای ترویج تفکر بسیجی انجام داده تشکیل حلقه‌های صالحین است.

فرمانده سپاه ناحیه بابل با اشاره به اینکه بیش از 40 درصد مردم بابل با فرم عضویت بسیج را پر کردند اما 100 درصد مردم شهرستان بابل از بسیجیان مخلص خدا هستند، تصریح کرد: بیش از 2 هزار نفر از بسیجیان بابل عضو حلقه‌های صالحین هستند.

وی از برگزاری همایش اقتدار حضور بسیجیان در سطح شهرستان بابل خبر داد و گفت: این همایش به مناسبت هفته بسیج به یاد 100 شهید مفقودالاثر شهرستان بابل برگزار می‌شود.

محمدپور با اشاره به اینکه در این همایش برای نخستین‌بار از همه خانواده‌های شهدا آزمایش دی.ان.ای گرفته می‌شود، تصریح کرد: اعزام خانواده شهدا با هشت دستگاه اتوبوس به مشهد مقدس از دیگر برنامه‌های این هفته است.

این مسئول از برگزاری رزمایش دفاع از کوی و برزن و امداد و نجات در بابل خبر داد و گفت: این رزمایش در سه بخش شهرستان بابل شامل امیرکلا، منصور کنده و پایین‌سرست برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه بابل اذعان داشت: در شهرک طالقانی نیز برنامه امداد و نجات اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه 30 آذرماه سال‌جاری برای نخستین‌ بار همایش اقتدار بسیجی همراه با برنامه صبحگاه مشترک در بابل برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: این همایش با حضور سردار فضلی و حضور 10 هزار نفر از بسیجیان به‌ویژه گردان امام حسین(ع)، گردان کوثر و بیت‌المقدس برگزار می‌شود.

محمدپور برگزاری برنامه شب خاطره، یادواره شهدا،برنامه ورزشی و نشست مودت را از دیگر برنامه‌های هفته بسیج عنوان کرد.

{jcomments off}