سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

عضویت قایقرانان ملی‌پوش در کتابخانه عمومی خاتم‌الأنبیا فریدونکنار - نمایش محتوای خبر

 

 

عضویت قایقرانان ملی‌پوش در کتابخانه عمومی خاتم‌الأنبیا فریدونکنار

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار از عضویت قایقرانان ملی‌پوش در کتابخانه عمومی خاتم الأنبیا این شهرستان خبر داد.

عضویت قایقرانان ملی‌پوش در کتابخانه عمومی خاتم‌الأنبیا فریدونکنار

ابراهیم نقدی‌بابایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان فریدونکنار، گفت: به مناسبت هفته تربیت‌بدنی ورزشکاران و مربیان هیأت قایقرانی و ملی‌پوشان این رشته از شهرستان فریدونکنار در کتابخانه عمومی خاتم الانبیاء (س) حاضر شده و به عضویت کتابخانه درآمدند.

وی با بیان اینکه حضور ورزشکاران در کتابخانه‌های عمومی نقش مهمی در پیشرفت ورزشی و فرهنگی آنها دارد، افزود: نقش کتاب برای توانمندسازی قدرت جسمی و ذهنی ورزشکاران نقش به‌سزایی دارد.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار تصریح کرد: میزان مطالعه کتاب‌های سودمند و پربار برای افزایش اعتماد به نفس و توانمندی‌های روحی و جسمی امری موثر است.

این مسؤول ادامه داد: نقش کتاب سبب افزایش قدرت تحلیل‌پذیری، کاهش اضطراب، افزایش مهارت‌های گفتاری و نوشتاری و بهبود رشد عاطفی و اجتماعی افراد می‌شود.

نقدی‌بابایی بیان کرد: هر شخص با انتخاب کتاب مورد علاقه‌اش در زمینه موضوعی خاص می‌تواند از لذت خواندن بهره ببرد و به عنوان یکی از بهترین و سالم‌ترین تفریحات لحظات خوبی را تجربه کند.

وی خاطرنشان کرد: قرار است گردهمایی و جلسه‌های کتابخوانی به صورت هفتگی یا ماهانه ویژه مربیان و ورزشکاران تشکیل شود.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی فریدونکنار با اشاره به اینکه این جلسه‌های کتابخوانی سبب افزایش استفاده از تجربیات ورزشکاران در زمینه‌های علمی و فرهنگی در بین آنها می‌شود، افزود: این نشست‌ها که به صورت عمومی برای همه شهروندان به صورت عمومی برگزار می‌شود قرار است علاوه بر روز چهارشنبه در روزی خاص برای مربیان و ورزشکاران در نظر گرفته شود.

نقدی‌بابایی استقبال ورزشکاران از کتابخانه‌های عمومی شهرستان و شرکت در جلسه‌های کتابخوانی تخصصی هفتگی مطلوب ارزیابی کرد و گفت: حضور ورزشکاران در کتابخانه‌های عمومی نقش مهمی در پیشرفت ورزشی و فرهنگی آنها می‌شود.