رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

عزم جدی درمبارزه با مفاسد اقتصادی - نمایش محتوای خبر

 

 

عزم جدی درمبارزه با مفاسد اقتصادی

حجت الاسلام پورمحمدی با بیان اینکه ولایت مداری بزرگترین افتخار مردم است و ملت ایران این امر را موجب افتخار خود می داند گفت: گرامیداشت یاد شهدا از برکات ولایت مداری مردم است .
حجت الاسلام پور محمدی با اشاره به عزم جدی دولت در مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت دولت مصمم است تا بسترهای فساد را نا امن کند .
او تشکیل پروندهای مفاسد اقتصادی و شناسایی بسترها وگلو گاههای  مفاسد اقتصادی را نشان عزم دولت در این زمینه بیان کرد گفت دولت برای جلوگیری از فساد اقتصادی درصدد اجرای طرح  گردش ازاد اطلاعات است .
به گفته وزیر دادگستری از این پس همه قرادادها و داد ستد های دولتی در اختیار مردم قرار خواهد گرفت. 
حجت الاسلام پور محمدی خود کنترلی را از  دیگر برنامه های دولت اعلام و تصریح کرد ایین نامه ان تا یک ماه آینده ابلاغ می شود .
او با اشاره به برنامه قوا برای مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت نشست های خوبی در این زمینه میان سران قوای سه گانه برگزار می شود .
وزیر دادگستری همچنین درباره بابک زنجانی گفت تا کنون در گرد اوری اموال نامبرده مو فقیتی بدست نیامده  است .
وزیر داد گستری  همچنین با بیان اینکه در این وزارت خانه نیروهای مامور ،قردادی و خرید خدمت مشغول به کاراند که باید ساماندهی شوند گفت برای سال 94 شمار محدودی نیرو جذب می شود .
او همچنین با اشاره به برنامه دولت برای شکل گیری اقتصاد مقاومتی گفت با برنامه ریزی های انجام شده اکنون اتکای بودجه سالیانه به نفت 31 درصد است .

{jcomments off}