جهش تولید | سه‌شنبه، ۳۰ دی ۱۳۹۹

عزت ملت در گرو ذوب شدن در امام و رهبری است - نمایش محتوای خبر

 

 

عزت ملت در گرو ذوب شدن در امام و رهبری است

حجت الاسلام سیدصابر جباری امام جمعه بهشهر و نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری در خطبه‌های نماز جمعه بهشهر افزود: نهم دی ماه دشمن و کفر برای براندازی اسلام و ایران و رهبری به پا خاسته و اراده خداوند، رهبری ولی فقیه و هوشیاری مردم مانع از تحقق اهداف دشمن شد.

وی بیان داشت: مدل حکومت ما، مدل عدالت اجتماعی است که تسلیم محض حکومت خداوندی هستیم و باید همچنان که در اسلام ذوب شدیم باید در امام و رهبری نیز ذوب شویم.

خطیب جمعه بهشهر با اشاره به تشییع شهدای عتبات عالیات و جنگ تحمیلی در بهشهر اظهار داشت: این دو شهید از شهدای راه اسلام و انقلاب هستند که وفادار به انقلاب ماندند و نکوداشت و پاسداشت آنان از وظایف ما است.

وی ادامه داد: ما تابع و حامی ولی فقیه هستیم و با آمریکا مخالفیم و این مخالفت را با صدای بلند اعلام می‌کنیم.

حجت الاسلام جباری اضافه کرد: آمریکا با برقراری رابطه، ضابطه را زیر پا می‌گذارد و او در این رابطه به دنبال برقراری ارتباط نیست، بلکه برده می‌خواهد.

وی اظهار داشت: مردم آزاد مرد ایران اسلامی با اطاعت پذیری از رهبری به هیچ عنوان زیر سلطه آمریکا نمی‌رود و زمزمه این ارتباط نیز زمزمه‌های اشتباهی است، چرا که ملت ایران هیچ سنخیتی با آمریکا ندارد.

خطیب جمعه بهشهر با بیان اینکه برقراری این رابطه دارای شرایطی است، خاطر نشان کرد: شما جلوی بلوکه شدن پول‌های ما را بگیرید و پول را به ما برگردانید و منافقانی که به این مملکت خیانت کردند را هم به ما برگردانید این گوشه‌ای از شرایط رابطه است.

وی گفت: شما خیزش اسلامی را بهار عربی دانستید، بله اسلام بهار است و زندگی و حیات است برای ما فرقی ندارد که عربی باشد یا غیر عربی ولی شما اسم را عوض می‌کنید، مانع تراشی می‌کنید و برای خود مدل می سازید.

امام جمعه بهشهر افزود: مدل ما مدل اسلامی است که امام راحل اندیشید و اکنون رهبری با درایت آن را دنبال و جامعه را اداره می‌کند و اطاعت پذیری از رهبری در هر شرایطی برای ما اولی است.

جباری با اشاره به خدمات انجام شده در کشور نیز یادآور شد: اکنون ایران اسلامی دارای رشد و بالندگی فزاینده است و خدمات و تجربیات فراوانی به‌دست آورده است که دشمن از همین افکار بلند ملت ایران وحشت دارد.

امام جمعه بهشهر با سفارش و تاکید بر تقوای الهی در تمام مراحل زندگی گفت: رستگاری ما در تقوای الهی است و باید خون شهدا را پاس داشته و با بهره‌مندی از افکار و اندیشه‌های مراجع راه حق را پویاتر از گذشته ادامه داده و آینده را روشن بسازیم و ناامید نشویم.

بعد از اقامه نماز جمعه و عصر در بهشهر مراسم تشییه پیکر شهیده «نازدانه سعدی» از شهدای عتبات عالیات که در حمله تروریستی در سامرا به شهادت رسید و شهید «عباس صداقت» جانباز 70 درصد بهشهری که شب گذشته به خیل شهدا پیوستند بر دستان مردم ولایتمدار بهشهر تشییع و در گلزار شهدای بهشهر به خاک سپرده شدند.