رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

عرضه شیر و لبنیات با 10 درصد زیرقیمت به مازندرانی‌ها - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

عرضه شیر و لبنیات با 10 درصد زیرقیمت به مازندرانی‌ها

عرضه شیر و لبنیات با 10 درصد زیرقیمت به مازندرانی‌ها


رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به اجرای طرح ضیافت در این استان، گفت: در بحث صنایع لبنی پیش‌بینی‌های لازم صورت‎گرفته است، حتی اعلام آمادگی شده که 10 درصد زیر قیمت عرضه شود.

عرضه شیر و لبنیات با 10 درصد زیرقیمت به مازندرانی‌ها

دلاور حیدرپور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، با اشاره به اجرای طرح ضیافت در مازندران، اظهار داشت: در اجرای این طرح 127 تن گوشت قرمز، یک‌هزار و 260 تن گوشت مرغ و 245 تن شکر در اختیار فروشگاه‌های طرف قرارداد قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به تأمین مرغ گرم و منجمد مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان، افزود: اصرار بر این موضوع که مرغ منجمد توزیع کنیم،‌ نداریم بلکه این موارد برعهده سلیقه مشتری است در هر صورت مرغ به میزان کافی تأمین شده و موجود است و توزیع می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران درباره بحث شیر و پیش‌بینی‌های لازم برای جلوگیری از کمبود آن، بیان کرد: در بحث صنایع لبنی پیش‌بینی‌های لازم صورت‌گرفته و حتی اعلام آمادگی شده که 10 درصد زیرقیمت عرضه شود.

حیدرپور با بیان اینکه یک‌سری فروشگاه‌ها برای توزیع کالاهای اساسی درنظر گرفته شده‌است، گفت: پیش‌بینی‌های لازم برای تأمین صورت‌گرفته و هیچ‌گونه مشکلی وجود ندارد.