جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

عربستان در عمل خواسته‌های رژیم صهیونیستی را اجرا می‌کند - نمایش محتوای خبر

 

 

عربستان در عمل خواسته‌های رژیم صهیونیستی را اجرا می‌کند

استاندار مازندران با اشاره به فاجعه منا و کارشکنی‌های دولت عربستان، گفت: تمام تلاش عربستان سعودی، ایجاد اختلاف و نفاق بین مسلمانان است و در عمل خواسته‌های رژیم صهیونیستی را اجرا می‌کند.

عربستان در عمل خواسته‌های رژیم صهیونیستی را اجرا می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از ساری، ربیع فلاح‌جلودار چهارشنبه‌شب در آیین اختتامیه سی‌ونهمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم اوقاف مازندران در مجتمع برق ساری، اظهار کرد: دشمنان با توطئه‌های مختلف به‌دنبال فاصله انداختن بین مسلمانان هستند که باید مراقب آموزه‌های دینی خود باشیم.

وی با تأکید بر اینکه زندگی ما باید الگوی قرآنی داشته باشد و تمامی فعالیت‌های خود را در این راستا پایه‌گذاری کنیم، افزود: زندگی ما باید براساس گفتمان قرآنی باشد و هرچه در این زمینه فعالیت کنیم، موفق‌تر می‌شویم.

استاندار مازندران با اشاره به فاجعه منا و کارشکنی‌های دولت عربستان، ادامه داد: تمام تلاش عربستان سعودی ایجاد اختلاف و نفاق بین مسلمانان است و در عمل خواسته‌های رژیم صهیونیستی را اجرا می‌کند.

این مسؤول جنایت عربستان در کشتار مسلمانان جهان و فاجعه منا را ظلم بزرگ در حق بشر دانست و اضافه کرد: بسیاری از جنگ‌های منطقه بین مسلمانان جنگ‌های ناخواسته است و با سرمایه‌های بادآورده نفتی حاکمان سعودی انجام می‌شود.

فلاح‌جلودار با بیان اینکه گروه‌های سلفی و تکفیری آسیب‌های فراوانی به مسلمانان وارد کردند، اظهار کرد: هدف اصلی حاکمان سعودی ایجاد اختلاف بین مسلمانان و شیعیان است و پشتوانه آنها پول‌های نفتی است.

وی منشأ بسیاری از تحولات کشورهای اسلامی را انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: بسیاری از کشورها و رهبران دینی کشورهای مسلمان با الگوبرداری از انقلاب اسلامی ایران در حال ایجاد انقلاب هستند.

استاندار مازندران بر عمل کردن به دستورات قرآن کریم تأکید کرد و افزود: باید نسبت به قرائت قرآن و فعالیت‌های قرآنی باید به آیات قرآن عمل کنیم و الگوی خود را سبک زندگی قرآنی و الهی قرار دهیم.

فلاح‌جلودار با بیان اینکه الگوی کارها و فعالیت‌های جامعه باید قرآنی باشد، گفت: باید تلاش کنیم گفتمان دینی و قرآنی در جامعه پیاده شود.