جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

عدم استفاده مطلوب از ظرفیت دریا در جذب گردشگر - نمایش محتوای خبر

 

 

عدم استفاده مطلوب از ظرفیت دریا در جذب گردشگر

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: باید از دریا نهایت استفاده در جذب گردشگر صورت گیرد اما طی بازدیدهایی که از این مناطق داشتیم از ظرفیت آن هیچ استفاده مطلوبی نشده است.

عدم استفاده مطلوب از ظرفیت دریا در جذب گردشگر

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود، محمد دامادی در جلسه شورای اداری این شهرستان که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، با بیان اینکه ما معیار ارزیابی مدیران نیستیم، اظهار کرد: از مدیران انتظار داریم که با دستگاه‌ها مکاتبه و مشکلات را مکتوب به ما اعلام کنند تا پیگیری کنیم.

وی با اشاره به مشکلات جاده گهرباران، افزود: این جاده سال‌ها بلاتکلیف بود که در این چند سال اخیر اقدامات خوبی برای تعریض آن انجام شده است و نباید همه چیز را به دید منفی نگاه کنیم.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: راه‌سازی کار سازمان بنادر نبود اما به اجبار این کار را انجام دادیم زیرا تعصب خاصی نسبت به این شهرستان داریم.

این مسؤول اضافه کرد: تعریض جاده گهرباران از فرودگاه تا ورکلا انجام شد و هم‌اکنون نیز بقیه طرح تا سه‌راه پنبه‌چوله در حال انجام است.

دامادی با بیان اینکه دریا یکی از ظرفیت‌های بی‌نظیر است، گفت: از این نعمت باید نهایت استفاده در جذب گردشگر صورت گیرد اما طی بازدیدهایی که از این مناطق داشتم متأسفانه از ظرفیت آن هیچ استفاده مطلوبی نشده است.