رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

عاشورزاده با اقتدار مدال تورنمنت هلند را کسب کرد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

عاشورزاده با اقتدار مدال تورنمنت هلند را کسب کرد

عاشورزاده با اقتدار مدال تورنمنت هلند را کسب کرد


رئیس هیئت تکواندو مازندران گفت: در تورنمنت بین‌المللی تکواندو در هلند فرزان عاشورزاده تکواندوکار مازندرانی با اقتدار موفق به کسب مدال طلا شد.

عاشورزاده با اقتدار مدال تورنمنت هلند را کسب کرد

فیض‌الله نفجم امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرستان ساری با اشاره به اینکه در مسابقات بین‌المللی تکواندو که در کشور هلند برگزار شد، فرزان عاشورزاده با پیروزی مقابل تمام حریفان موفق به کسب مدال طلا شد، گفت: یک‎هزار تکواندوکار از کشورهای مختلف در سالن مرکز ورزش‌های آیندهون حضور داشتند که فرزان عاشورزاده دیشب در نخستین روز این مسابقات در وزن منهای 58 کیلوگرم موفق به کسب مدال طلا شد.
رئیس هیئت تکواندو مازندران از رقابت نزدیک تکواندوکاران در این تورنمنت خبر داد و تصریح کرد: عاشورزاده در مبارزه اول 16 بر صفر حریف آلمانی، 14 بر صفر حریف انگلستان، 11 بر هفت حریف صربستان، 13 بر دو حریف انگلستان و دو بر صفر حریف تایلندی را در فینال شکست داد و موفق به کسب مدال زرین طلا شد.

نفجم عنوان کرد: این تورنمنت که کسب سهمیه 2016 المپیک محسوب می شود نفر اول 20 امتیاز، نفر دوم 12 امتیاز و نفر سوم نیز 2/7 امتیاز کسب می‌کند.

وی در پایان از حضور ابوالفضل یعقوبی در این تورنمنت خبر داد و متذکر شد: یعقوبی دیگر ملی پوش مازندرانی نیز در ترکیب تیم ملی برای کسب مدال به میدان می‌رود.