جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

ظرفیت سالن‌های کشتی جویبار افزایش یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

ظرفیت سالن‌های کشتی جویبار افزایش یابد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، رضا گنجی صبح امروز در جلسه هماهنگی برگزاری لیگ جهانی کشتی جویبار در استانداری مازندران درباره آخرین اقدامات انجام شده برای برگزاری این مسابقات اظهار داشت: جلسات هماهنگی برگزاری این مسابقات از پنج ماه قبل شروع شده است.

وی با اعلام اینکه مسئولان اجرایی استان با واگذاری این مسابقه به جویبار موافقت کردند، بیان داشت: شهرستان جویبار در کشتی سرآمد کشور است و در رده مختلف سنی حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.

فرماندار جویبار اضافه کرد: ظرفیت سالن‌های کشتی نیاز به افزایش جدی دارد، با وجود مشکلاتی که در شهرستان جویبار وجود دارد مسئولان فدراسیون با برگزاری این مسابقات موافقت کردند.

این مسئول بیان داشت: وضعیت جاده‌ای جویبار بسیار نامناسب است، این محور فاقد شانه خاکی است، برای بهسازی جاده نیاز به اقدامات ویژه است.

گنجی خواستار تعیین تنخواه برای برگزاری این مسابقه شد و گفت: یک میلیارد تومان باید به حساب فدراسیون برای برگزاری این مسابقه واریز شود.

این مسئول با اعلام اینکه برای برگزاری این مسابقه 2 میلیارد تومان اعتبار نیاز است، افزود: تامین برق در منطقه برگزاری مسابقه، سرعت اینترنت و ساماندهی فضای بیرون محل برگزاری از مهم‌ترین دغدغه مسئولان این شهرستان است.

فرماندار جویبار خاطرنشان کرد: بازدید میدانی مسئولان استانی در دستور کار قرار گیرد تا بتوانیم میزبان شایسته برای برگزاری این مسابقات باشیم.

این مسئول اضافه کرد: مردم شهرستان جویبار از برگزاری این مسابقات بسیار خوشحال هستند

{jcomments off}