سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

ظرفیت‌های اقتصادی مازندران از شبکه تبرستان تبیین می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

ظرفیت‌های اقتصادی مازندران از شبکه تبرستان تبیین می‌شود

قائم مقام صدا و سیمای مازندران با بیان اینکه ظرفیت‌های اقتصادی استان از شبکه تبرستان تبیین می‌شود، گفت: ظرفیت‌ها و استعدادهای مازندران باید شناسایی و به مردم معرفی شوند.

ظرفیت‌های اقتصادی مازندران از شبکه تبرستان تبیین می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، تقی صمدی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان مازندران در دفتر نماینده ولی فقیه در استان اظهار کرد: صدا و سیما در حوزه فرهنگ‌سازی و گفتمان‌سازی به سمت اقتصاد مقاومتی پیش می‌رود.

وی با بیان اینکه در تلاش هستیم در سال جاری تمام منویات مقام معظم رهبری تحقق پیدا کند، افزود: رسانه استانی تلاش می‌کند فرهنگ‌سازی در راستای مؤلفه‌های اقتصاد مقاومتی و گفتمان‌سازی انجام شود.

قائم مقام صدا و سیمای مرکز مازندران با بیان اینکه جهت‌گیری برنامه‌های رادیو به سمت اقتصاد مقاومتی است، ادامه داد: توجه ویژه به بخش کشاورزی و بیان مصداق‌های موفق شناسایی، برنامه‌ریزی انجام و از شبکه تبرستان پخش شد.

صمدی به تهیه برنامه اقتصاد پویا از رادیو تبرستان و پرداختن تخصصی به محورها و معضلات قاچاق و ... تصریح کرد: معرفی جوانان کارآفرین و برتر در برنامه‌های صدا و سیمای مازندران انجام می‌شود.

وی با اعلام اینکه ظرفیت‌های اقتصادی استان از شبکه تبرستان تبیین می‌شود، اضافه کرد: ظرفیت‌ها و استعدادهای مازندران باید شناسایی و به مردم معرفی شوند.

قائم مقام صدا و سیمای مرکز مازندران با تأکید بر اینکه در رسانه استانی به دنبال امیدآفرینی هستیم نه رویاپردازی، گفت: فهم مشترکی باید بین ادارات و رسانه‌های استانی ایجاد شود.