جهش تولید | چهارشنبه، ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

طلایه‌داران جبهه اقتصاد مقاومتی سنگرسازان دیروز هستند - نمایش محتوای خبر

 

 

طلایه‌داران جبهه اقتصاد مقاومتی سنگرسازان دیروز هستند

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: سنگرسازان دیروز، طلایه‌داران جبهه اقتصاد مقاومتی امروز هستند.

طلایه‌داران جبهه اقتصاد مقاومتی سنگرسازان دیروز هستند

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، دلاور حیدرپور امروز در برنامه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سازمان جهاد کشاورزی استان اظهار کرد: دفاع مقدس با پشتیبانی سنگرسازان بی‌سنگر به پیروزی رسید و رزمندگان جهاد سازندگی به همراه رزمندگان سپاه و نیروهای مردمی حماسه آفریدند و دشمنان را از حمله خود پشیمان کردند و با ایمان، ایثار و شهادت خود درس بزرگی به همه دنیا دادند.

وی با بیان اینکه ایثار‌گری‌های زیادی صورت گرفت تا انقلاب اسلامی ماندگار شد و در بیشتر معادلات سیاسی دنیا نقش تعیین‌کننده‌ای داشته باشد، افزود: امروز به پاس شهادت و رشادت‌های 37 ساله، انقلاب اسلامی ایران از قدرت‌های تعیین‌کننده منطقه است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران ادامه داد: با توان نظامی، سیاسی و اقتصادی ایران اجازه هیچ شیطنت به استکبار داده نخواهد شد و نمی‌گذاریم امثال صدام اشتباهات خود را دوباره تکرار کنند.

حیدرپور با بیان اینکه شهدای مدافع حرم نگذاشتند هیچ کشوری به ایران نگاه چپ داشته باشد، گفت: ایران امروز امن‌ترین کشور دنیا بوده که این امنیت حاصل خون شهدا و ایثارگری‌های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس است.

وی با اشاره به اینکه رسالت امروز ما در جبهه اقتصادی رسالت سنگینی است، گفت: اگرچه مشکلات زیادی داریم اما سنگر به سنگر در حال پیشروی هستیم و توانسته‌ایم در برخی از بخش‌ها به خودکفایی برسیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران افزود: سنگرسازان دیروز، طلایه‌داران جبهه اقتصاد مقاومتی امروز هستند.