جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۹

طرح گاز رسانی به شهرک صنعتی بابلکنار به بهره برداری رسید - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح گاز رسانی به شهرک صنعتی بابلکنار به بهره برداری رسید

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی مازندران ،شهرک صنعتی بابلکنار بیستمین شهرک صنعتی در استان مازندران است که تاکنون گازرسانی شده است.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران در آیین بهره برداری از طرح گاز رسانی به این شهرک گفت : برای گاز رسانی به این شهرک دو هزار و 700 متر لوله گذاری شده است.

عباسعلی وفایی نژاد افزود : ایستگاه تقلیل فشار گاز شهرک صنعتی بابلکنار نیز با ظرفیت 10 هزار متر مکعب با هزینه 400 میلیون ریال نیز انجام شد.

وی ادامه داد : شهرک صنعتی بابلکنار با وسعت 30 هکتار و استقرار 38 واحد بهره بردار ، با حجم سرمایه گذاری 223 میلیارد ریال و ظرفیت اشتغال 785 نفر ، در حال فعالیت است.

وفایی نژاد گفت : تلاش صاحبان صنایع در تولید محصولات باکیفیت ، موجبات رشد و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم کرده و با تمام سختی ها و مشقت هایی که صنعتگران با آن مواجه هستند ، با تحریم ها و فشارهای دشمنان مقابله می کنند و سنگر نخست جهاد اقتصادی و اقتصاد مقاومتی را تشکیل می دهند.

وی افزود : شرکت شهرک های صنعتی به منظور کمک به صنایع و تکمیل زیرساخت ها در شهرک ها و نواحی صنعتی فاقد گاز طبیعی ، اجرای پروژه گازرسانی به این شهرک ها و نواحی صنعتی را در دستور کار قرار داده که با همکاری مدیریت و کارکنان شرکت گاز استان ، بیستمین شهرک صنعتی مازندران نیز به شبکه گاز متصل شده است.

وفایی نژاد اهداف شرکت شهرک های صنعتی استان مازندران در اجرای پروژه گازرسانی را کمک به واحدهای تولیدی و صنعتی دانست و اظهار داشت : به لحاظ اینکه گاز در کاهش قیمت تمام شده محصولات تولیدی تأثیرگذار است ، با تمام تلاش به دنبال اجرای پروژه سوخت پاک در شهرک ها و نواحی صنعتی هستیم.

مازندران 38 شهرک و نواحی صنعتی دارد.