جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۴ فروردین ۱۳۹۹

طرح ویژه انتظامی و ترافیکی در دور دوم سفرهای تابستانی در مازندران آغاز شد - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح ویژه انتظامی و ترافیکی در دور دوم سفرهای تابستانی در مازندران آغاز شد

سرهنگ پاسدار ˈروح الامین قاسمیˈ روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری با اشاره به آغاز موج دوم سفرهای تابستانی همزمان با پایان ماه مبارک رمضان در مازندران، افزود: با آغاز این سفرهای طرح ویژه انتظامی و ترافیکی در استان به مرحله اجرا در خواهد آمد.

وی با اشاره به اهمیت امنیت در کشور، اظهار داشت: بسترساز همه فعالیت ها و امور در کشور امنیت است همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی بیان فرمودند ایجاد امنیت از نان و آب انسان ها هم مهم تر است و برقراری نظم و امنیت برعهده نیروی خدوم انتظامی خواهد بود.

وی با اشاره به وظیفه سنگین و مهم ایجاد امنیت، بیان داشت: هر جا و هر مکانی که اتفاقی بیافتد همه برای حل این مشکلات و اتفاقات به نیروی انتظامی متوسل می شوند و این نشان از وظیفه نیروی انتظامی در ایجاد و حفظ امنیت دارد.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به شهدای نیروی انتظامی در هشت سال دفاع مقدس و در راه برقراری نظم و امنیت در جامعه، گفت: فرماندهی انتظامی استان 599 شهید، یک هزار و 100 جانباز و بیش از 100 آزاده را تقدیم انقلاب اسلامی کرد که همگی از افتخارات نیروی انتظامی است.

سرهنگ قاسمی، افزود: یکی از افتخارات نیروی انتظامی این است که ولایت فقیه آنها را مجاهدان فی سبیل الله می خواند.

این مقام انتظامی استان به عملکرد این نیرو در سالجاری اشاره کرد و افزود: در ایام عید امسال بیش از 22 میلیون مسافر و گردشگر وارد این خطه شدند که این روند فعالیت نیروی انتظامی را در زمینه برقراری نظم و انضباط ، حفظ امنیت و جان مسافران بسیار با اهمیت نشان می دهد.

وی همچنین اضافه کرد: با همت و تلاش همه نیروهای تحت الامر فرماندهی انتظامی مازندران، آمار کشته ها در تصادفات رانندگی درون شهری و برون شهری نسبت به مدت مشابه سال قبل 42 درصد کاهش داشته است که این امر یکی دیگر از افتخارات فرماندهی انتظامی استان است.