سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

طرح های هفته دولت برای یکهزار و 500 مازندرانی شغل ایجاد کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح های هفته دولت برای یکهزار و 500 مازندرانی شغل ایجاد کرد

به گزارش خبرنگار ایرنا ، ˈ سیدعلی نبیان ˈ روز شنبه در مراسم بهره برداری از ساختمان شماره 2 شهرداری بهشهر افزود : در این هفته 541 طرح در بخش های گوناگون و با صرف اعتبار بیش از یکهزار میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

وی ادامه داد : یکی از اولویت اصلی مدیران استانی، توجه ویژه به ساخت و سازهای شهری و احداث زیرساخت های مناسب برای افزایش رفاه و امنیت ساکنین است .

معاون امور عمرانی استاندار مازندران گفت : در هفته دولت 35 طرح مرتبط با حوزه های عمران شهری در مازندران به بهره برداری رسید که امیدواریم با نگاه مثبت مدیران شهری، شاهد توسعه فعالیت های عمرانی شهرها باشیم .

وی به جمعیت 45 درصدی روستاهای مازندران اشاره کرد و افزود : بهره برداری از 124 طرح در روستاهای مازندران بیانگر رویکرد مثبت دولت تدبیر و امید به روستاییان است .

نبیان بر لزوم بهره برداری از طرح های نیمه تمام استان تاکید کرد و گفت : تکمیل و بهره برداری از این طرح ها در مازندران ،نیازمند بیش از یکهزار میلیارد ریال اعتبار است.

ساختمان شماره 2 شهرداری بهشهر با صرف هزینه ای بالغ بر پنج میلیارد ریال ساخته شد.

شهردار بهشهر وعده داده است با بهره برداری از این طرح ،عمارت تاریخی پارک ملت بهشهر که در حال حاضر مورود استفاده شهرداری است به مرور زمان تخلیه خواهد شد .

به گفته مسوولان شهرداری،تخلیه این عمارت دو مرحله دارد و در مرحله اول بیش از 60 درصد از مساحت آن که بخش اداری شهرداری در آن واقع است به ساختمان در دست ساخت منتقل خواهد شد.