سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

طرح هادی روستاهای مازندران تهیه می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح هادی روستاهای مازندران تهیه می شود

به گزارش خبرنگار مهر ،علی نبیان پیش از ظهر یکشنبه در نشست با فرمانداران استان همچنین به تغییر کاربری اراضی کشاورزی و تبدیل آن به ویلا اشاره و اضافه کرد: طرح جلوگیری از تبدیل مزارع نیز توسط دادستان استان در حال پیگیری است.

وی با تاکید بر پیگیری ویژه فرمانداران به مسائل روستایی و بیان خسارات بحران برف استان یادآور شد: مشکلات زیرساختی مازندران از قبل نیز وجود داشته است و باید برطرف شود.

نبیان یادآور شد: در بحران برف استان که خسارتهای زیادی به بخش های مختلف زده شد، حضور استاندار و مسئولان استانی در منطقه سبب رفع مشکلات شده است.

وی با یادآوری درپیش بودن ایام تعطیلات بر لزوم هماهنگی و مدیریت مطلوب سفرها تاکید کرد و گفت: مازندران نوروز میزبان میلیون ها مسافر است که باید آمادگی لازم برای استقبال از مسافران ایجاد شود.

معاون استاندار مازندران، نظارت بر کیفیت اجرای طرح ها، فعالیت شوراهای شهر و مدیریت نقاظ حادثه خیز شهرستان را از جمله مسئولیتهای مهم فرمانداران بیان کرد.

نبیان، زباله را از جمله دغدغه های استان برشمرد و گفت: تاسیس سازمان پسماند استان برای مدیریت یکپارچه و جامع پسماند در دستور پیگیری است و بزودی راه اندازی می شود.