جهش تولید | دوشنبه، ۱۰ آذر ۱۳۹۹

طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس در ساری در حال اجرا است - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس در ساری در حال اجرا است

اسماعیل هادی نژاد روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: با توجه به فرارسیدن ایام بازگشایی مدارس و موسسات آموزشی و افزایش تقاضا برای خرید اقلام آموزشی، نوشت افزار و پوشاک، اجرای طرح نظارتی ویژه این ایام از ابتدای ماه شهریور همزمان با سایر شهرستان ها در ساری و میاندرود آغاز شده و تا پایان این ماه ادامه دارد.

وی نظارت ویژه بر رعایت درصد سودهای خرده و عمده فروشی ، نصب برچسب قیمت، صدور فاکتور نوشت افزار، کیف و کفش ، رعایت نرخ های تعیین شده دفترچه های دانش آموزی و همچنین جلوگیری از توزیع و فروش نوشت افزار خارجی و داخلی فاقد استاندارد و بی کیفیت را از دیگر اهداف این طرح برشمرد.

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان ساری اظهار داشت: تمرکز بازرسی ها به نوشت افزار، کیف ، کفش و مانتو مدارس و در بخش خدمات نیز بر چگونگی فعالیت آموزشگاه ها و مدارس غیرانتفاعی در دریافت شهریه های مصوب و رعایت نرخ سرویس های ایاب و ذهاب و نظارت بر نمایشگاه های پاییزه معطوف شده است .

وی افزود: در زمان اجرای این طرح بازرسان مجمع امور صنفی ،تعزیرات حکومتی ، استاندارد و سایر دستگاه های اجرایی با برگزاری گشت های مشترک و همچنین ناظران افتخاری با نظارت های محسوس و نامحسوس مشارکت دارند.

او از شهروندان خواست تا هرگونه تخلف اقتصادی را از طریق تماس با شماره تلفن گویای 124 ستاد خبری سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران اطلاع دهند تا در کمترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.