رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

طرح مهدکودک ایمن در آمل اجرا شد - صفحه اصلی.old

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

طرح مهدکودک ایمن در آمل اجرا شد

طرح مهدکودک ایمن در آمل اجرا شد


مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل گفت: طرح مهدکودک ایمن نیز در این شهرستان اجرایی شده و به مربیان مهدکودک‌ها گواهینامه آموزشی از سوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی اعطا شد.

طرح مهدکودک ایمن در آمل اجرا شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان آمل، حسین نذیری چهارشنبه شب در آئین اختتامیه رقابت‌های اطفای حریق ویژه دبیرستان‌های دخترانه به میزبانی این شهرستان، گفت: مرحله نهایی این دوره از مسابقات به میزبانی دبیرستان حضرت نرجس (س) پیگیری شد که در آن مسئولان از نزدیک شاهد رقابت‌های دانش‌آموزان در بخش‌های مختلف بودند.

وی با اعلام فعالیت 34 گروه دانش‌آموزی دبیرستان‌های دخترانه در رقابت‌های اطفای حریق، افزود: این مسابقات با همکاری اداره آموزش و پرورش آمل، شهرداری و شورای اسلامی شهر، اداره بهزیستی و واحد بسیج خواهران سپاه ناحیه آمل دنبال شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری آمل دانش‌آموزان را از اقشار تأثیرگذار و آینده‌ساز جامعه دانست و بیان کرد: طرح مهدکودک ایمن نیز در این شهرستان اجرایی شده و به مربیان مهدکودک‌ها گواهینامه آموزشی از سوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی اعطا شد.

این مسئول با اعلام شرکت 25 روزنامه در مسابقه روزنامه دیواری دبیرستان‌های سطح شهرستان آمل، بیان کرد: آموزش لازم در طرح مهدکودک ایمن برای 86 مهدکودک درنظر گرفته شد.

نذیری با قدردانی از تلاش دبیرستان‌های دخترانه این شهرستان در امر آموزش دانش‌آموزان، گفت: در مجموع 12 تیم به مرحله نهایی رقابت‌ها راه یافتند.