سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

طرح مسکن مهر ، حرکتی عظیم در راستای برقراری عدالت است - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح مسکن مهر ، حرکتی عظیم در راستای برقراری عدالت است

به گزارش خبرنگار ایرنا ، ˈ احمد اصغری مهر آبادیˈ روز سه شنبه در جلسه شورای تامین مسکن مازندران در ساری اظهار کرد : طرح مسکن مهر که از سال 86 اجرای آن آغاز شد ، گامی در راستای کاهش دغدغه های هموطنان در تامین سرپناه و ایجاد تعادل در بازار مسکن و پاسخگویی به بازار تقاضا بود .

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران نیز در این جلسه گفت : بر اساس شاخص های اجرایی سامانه مسکن مهر در کشور ، مازندران چهارمین استان پیشرو در ساخت و سازهای پروژه ها مسکن مهر است.

ˈسیدعلی اسد ˈ مشکلات اجرایی تعاونی ها ، بیمه و مالیات ، تغییر قیمتها ، اختلاف قیمت بین سازنده و متقاضی ،انصراف متقاضیان و ارائه خدمات زیربنایی را مهم ترین مسایل پروژه های مسکن مهر مازندران برشمرد.

وی اشاره به ساخت بیش از 60 هزار واحد مسکن مهر در مناطق شهری مازندران افزود: از این تعداد منازل طرح مسکن مهر ، بیش از 13 هزار واحد در شهر بابل قرار دارد .

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران از این سازمان ، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، شرکت عمران شهرهای جدید و شرکت عمران مسکن سازان شمال به عنوان متولیان اجرای پروژه های مسکن مهر در مازندران یاد کرد و افزود : اجرای پروژه های مذکور در قالب اجرای تفاهم نامه سه جانبه ، خود مالکی و اجاره ای 99 ساله در دست اجرا است.