سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

طرح‎های ساحلی باید با اصول اعتقادی همگام باشد - نمایش محتوای خبر

 

 

طرح‎های ساحلی باید با اصول اعتقادی همگام باشد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان میاندورود، ارسطو قادری در مراسم بهره‌برداری از طرح سالم‌سازی ساحل توسکا در بخش گهرباران، بر نقش اساسی نیروی انتظامی در جامعه به ویژه در اجرای طرح‎های دریا تاکید کرد.

فرماندار شهرستان میاندورود نیروی انتظامی را به عنوان قلب جامعه توصیف کرد و افزود: همانطور که مراقب سلامتی قلب خود هستیم باید به این نیروی خدمتگزار و تلاشگر نیز توجه داشته باشیم.

وی با بیان اینکه ممکن است هر کسی قرائت متفاوتی از سواحل و طرح‎های دریا داشته باشد، افزود: هر طرح اقتصادی و فرهنگی همچنین اجتماعی و تفریحی باید در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی تهیه شود.

قادری تاکید کرد: هرگز از فضای بی بندوباری و فضایی که در گذشته در سواحل وجود داشت استقبال نمی‎کنیم.

این مسئول با اشاره به خطراتی که ممکن است شنا کردن در خارج از طرح‎های دریا برای جان و مال مردم داشته باشد، افزود: بروز هرگونه مشکل در ساحل یک شهرستان، همه استان و کشور را دچار آسیب کرده و موجب زبان درازی دشمنان جمهوری اسلامی می‎شود.

فرماندار میاندورود گفت: این یعنی باید فضای دریا و فضای جمهوری اسلامی را با هم ببینیم یعنی نباید کاری کرد که گردشگر به شهرستان نیاید.

وی با بیان اینکه دریا متعلق به همه است و خانواده‌ها میز باید در آن حضور پیدا کنند، افزود: دریا متعلق به قشر خاصی نیست و شنا نیز باید باشد اما نباید مغایر با شئونات جمهوری اسلامی عمل شود.

فرماندار میاندورود در پایان از تخصیص مبلغ 4 میلیارد تومان اعتبار حوادثی و مبلغ 4 میلیارد تومان اعتبار سال جاری و همچنین مبلغ 6 میلیارد تومان اعتبار از طریق نمایندگان برای سال جاری خبر داد و افزود: سرفصل‎های این اعتبارات مشخص شده است.