سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

طرحهای دریای مازندران رنگ فرهنگی می گیرد - نمایش محتوای خبر

 

 

طرحهای دریای مازندران رنگ فرهنگی می گیرد

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی در بازدید نمایندگان عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از طرح های فرهنگی استان در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه فرهنگ و ارشاد اسلامی متولی کمیته فرهنگی است گفت: با همکاری سایر دستگاهها از جمله تبلیغات اسلامی و ورزش جوانان اقدام به تهیه برنامه هایی کرده ایم.

وی اظهار داشت: اجرای کارهای فرهنگی، ساماندهی نمازخانه، تبلیغات محیطی، برگزاری نمایشگاه کتاب و تامین امنیت لازم از جمله اقدامات در طرح های دریا بشمار می رود.

وی تامین زیرساختهای لازم و توجه به آن را در سواحل ضروری دانست و گفت: باید شانیت مهمانپذیری در طرح های سالمسازی توجه شود .

حجت الاسلام ابراهیمی گفت: به عنوان نمونه برای دایر کردن نمازخانه، چادر از هلال احمر گرفته ایم ولی باید زیرساختهای مناسب را در ساحل فراهم کنیم تا پاسخگوی نیاز مسافران باشیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران درباره طرحهای تابستانه فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به وجود سه هزار موسسه فرهنگی، هنری و قرآنی گفت: در این موسسات و 900 کانون قرآنی برنامه های هنری، قرآنی ، کرسی های آزاد اندیشیف پرسش و پاسخ  طراحی شده است.

وی همچنین از آماده شدن مجتمع دیجیتال در مرکز استان خبر داد و گفت: این مرکز در ایام تابستان به متقاضیان و مراجعه خدمات دهی می کند.