سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

طراوت - نمایش محتوای صدا

 

 

طراوت

تهیه کنندگان: معصومه همتی ، بهمن یداللهی ، هدی افضلی  ، سید موسوی و خانم شریعتی

صدابرداران :رقیه محسن تبار،سامی یوسفی،حق شناس،اوشیب نتاج،میرقربان نژاد،نژاد احمد

نویسندگان : معصومه همتی ، بهمن یداللهی ، هدی افضلی  ، سید موسوی و خانم شریعتی 

 طراوت عنوان برنامه ایست درقالب پخش ترانه های درخواستی ، به تهیه کنندگی معصومه همتی ، بهمن یداللهی ، هدی افضلی  ، سید موسوی و خانم شریعتی است که  هر روز از ساعت 15 الی 15:30به مدت 30 دقیقه  به صورت زنده پخش می شود.

رادیو به عنوان رسانه ایی همیشه همراه و قابل دسترس برای اغلب مردم رسالت سنگینی به دوش خود دارد و می بایست در تمام برنامه های خود نیاز مخاطب که اصلی ترین داور و کارشناس برنامه های آن است را برآورده سازد.
این وظیفه در شبکه های استانی دوچندان می شود و با توجه به علاقه مندی مخاطبان به فرهنگ استان خود، هدف برنامه سازان آن شبکه استانی را مشخص می شود.
یکی از عناصر مهم در رادیو موسیقی است و همینطور احترام به سلیقه ی مخاطبان در این حوزه، مراکز صدا و سیما و اغلب شبکه های سراسری در ساختار کنداکتور خود برنامه های متنوعی را با نگرش انتخاب موسیقی از سوی مخاطب طراحی کردند و با این شیوه مشارکت شنوندگان خود را در برنامه ها دوچندان نمودند.
رادیو مازندران هم در این سال ها با برنامه ی پر مخاطب طراوت همراه شنوندگان خود بوده ولی از آنجایی که تعدد پخش اینگونه برنامه در شبکه های سراسری و همچنین تنوع در آن برنامه ها وجود دارد می بایست برنامه ی طراوت از مسیر و شیوه ی جدیدی برای جذب مخاطب بهره گیرد.


آیتمهای برنامه : پخش موسیقی به انتخاب مردم ، معرفی مقامهای  موسیقی مازندران ، حکایت و ... .

سال تولید: 1398


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو