رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

طراوت - نمایش محتوای صدا

 

 

طراوت

Loading the player...
طراوت

عنوان ویژه برنامه ای در رابطه با موسیقی و با هدف تفریحی -سرگرمی ، به تهیه کنندگی محسن اکبرپور است که همه روزه از ساعت 15 به مدت یکساعت از صدای مرکز مازندران پخش می شود.
رادیو به عنوان رسانه ایی همیشه همراه و قابل دسترس برای اغلب مردم رسالت سنگینی به دوش خود دارد و می بایست در تمام برنامه های خود نیاز مخاطب که اصلی ترین داور و کارشناس برنامه های آن است را برآورده سازد.
این وظیفه در شبکه های استانی دوچندان می شود و با توجه به علاقه مندی مخاطبان به فرهنگ استان خود، هدف برنامه سازان آن شبکه استانی را مشخص می شود.
یکی از عناصر مهم در رادیو موسیقی است و همین طور احترام به سلیقه ی مخاطبان در این حوزه، مراکز صدا و سیما و اغلب شبکه های سراسری در ساختار کنداکتور خود برنامه های متنوعی را با نگرش انتخاب موسیقی از سوی مخاطب طراحی کردند و با این شیوه مشارکت شنوندگان خود را در برنامه ها دوچندان نمودند.
رادیو مازندران هم در این سال ها با برنامه ی پر مخاطب طراوت همراه شنوندگان خود بوده ولی از آنجایی که تعدد پخش اینگونه برنامه در شبکه های سراسری و همچنین تنوع در آن برنامه ها وجود دارد می بایست برنامه ی طراوت از مسیر و شیوه ی جدیدی برای جذب مخاطب بهره گیرد.
آیتمهای برنامه عبارتند از:پخش موسیقی به انتخاب مردم- معرفی هنرمندان موسیقی مازندران -شعر خوانی -معرفی یک شاعر (ترانه سرا)- حکایت-انتخاب هفته

 

 


 

تاریخ تولید: 1395

تهیه کننده:اکبرپور
گوینده :اخروی-سعید نعمتیان
گفتگو با شخصیتها و اهالی هنر:رحیم رستمی
ارتباطات:پذیرش-اسماعیلی-بدرود
صدابرداران:رقیه محسن تبار،سامی یوسفی،حق شناس،اوشیب نتاج،میرقربان نژاد،نژاد احمدجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام برنامه شادی هست ممنون مرضیه ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ ۱۱:۱۰
سلام خسته نباشید متشکرم از برنامه خوبتان زمان پخش... محمد ۱۳۹۵/۰۱/۱۸ ۱۰:۵۰

محمد
سلام خسته نباشید متشکرم از برنامه خوبتان زمان پخش برنامه خوبه لطفا از موسیقی آقای خوشرو و موسیقی مازندرانی بیشتر پخش شود
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۱/۱۸ ۱۰:۵۰
مرضیه
سلام برنامه شادی هست ممنون
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ ۱۱:۱۰

پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو