جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۱ آذر ۱۳۹۹

طراوت بهاری - نمایش محتوای صدا

 

 

طراوت بهاری

تهیه کننده: معصومه همتی
گویندگان خانم : پازانی ، هدی افضلی ، شریعتی ، اکرم علیزاده ، فاطمه حسینی
صدابرداران: شهرام حق شناس ، سامی یوسفی ، علیرضا میرقربان نژاد ، احمد حسن نژاد ، خانم رقیه محسن تبار
دستیار تهیه : آقای موسوی
نویسنده : لطف ا...سعیدی فر
ارتباطات : سعیدعرب

ویژه‌ برنامه طراوت بهاری نوروز درقالب پخش ترانه های درخواستی ، به تهیه کنندگی معصومه همتی است که از 26 اسفند 96 الی 12 فروردین هر روز از ساعت 16 الی 17به مدت 60 دقیقه  به صورت زنده پخش می شود.
رادیو به عنوان رسانه ایی همیشه همراه و قابل دسترس برای اغلب مردم رسالت سنگینی به دوش خود دارد و می بایست در تمام برنامه های خود نیاز مخاطب که اصلی ترین داور و کارشناس برنامه های آن است را برآورده سازد.
این وظیفه در شبکه های استانی دوچندان می شود و با توجه به علاقه مندی مخاطبان به فرهنگ استان خود، هدف برنامه سازان آن شبکه استانی را مشخص می شود.
یکی از عناصر مهم در رادیو موسیقی است و همینطور احترام به سلیقه ی مخاطبان در این حوزه، مراکز صدا و سیما و اغلب شبکه های سراسری در ساختار کنداکتور خود برنامه های متنوعی را با نگرش انتخاب موسیقی از سوی مخاطب طراحی کردند و با این شیوه مشارکت شنوندگان خود را در برنامه ها دوچندان نمودند.
رادیو مازندران هم در این سال ها با برنامه ی پر مخاطب طراوت همراه شنوندگان خود بوده ولی از آنجایی که تعدد پخش اینگونه برنامه در شبکه های سراسری و همچنین تنوع در آن برنامه ها وجود دارد می بایست برنامه ی طراوت از مسیر و شیوه ی جدیدی برای جذب مخاطب بهره گیرد.


آیتمهای برنامه : پخش موسیقی به انتخاب مردم ، معرفی مقامهای  موسیقی مازندران ، حکایت و ... .


 

سال تولید: 1397


پربيننده ترين توليدات راديو

جدیدترین تولیدات رادیو