جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

طاهایی: حضورم در دولت‌ها بر اساس دعوت بود- به جناحی وابسته نبودم - نمایش محتوای خبر

 

 

طاهایی: حضورم در دولت‌ها بر اساس دعوت بود- به جناحی وابسته نبودم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سید علی اکبر طاهایی صبح امروز در نشست با خبرنگاران خبرگزاری فارس در مازندران به سوالات خبرنگاران این مجموعه پاسخ داد.

استاندار مازندران در این نشست به سوالاتی درباره پالایشگاه مازندران، مسائلی در زمینه ایجاد فرصت‌های شغلی و افکار عمومی در این زمینه، وضعیت مدیریتی خود در دولت آینده و ... پاسخ داد.

وی در پاسخ به سوال فارس مبنی بر اینکه سید علی اکبر طاهایی بارها عنوان کرده از دولت رجایی تاکنون در دولت‌های مختلف دارای پست بوده است، آیا در دولت یازدهم هم حضور خواهد داشت، گفت: حضورم در تمام دولت‌ها، بر اساس دعوت آنها بوده است.

استاندار مازندران با بیان اینکه به گروه و جناحی وابسته نبودم، تصریح کرد: اگر دعوتی برای خدمت باشد، فردی که روحیه و توانایی خدمتگزاری دارد، می‌پذیرد و به دعوت پاسخ می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه به دعوت استاندار وقت به مازندران آمدم، ادامه داد: به دعوت مردم بود که به مجلس راه یافتم  و با دعوت رئیس جمهور وقت به استانداری گیلان رفتم.

طاهایی تصریح کرد: همچنین به دعوت وزیر کار بود که به سمت معاونت وزیر کار منصوب شدم.

وی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار فارس مبنی بر اینکه آیا از سوی دولت یازدهم دعوت به کار شده است، گفت: هنوز در این زمینه صحبتی نشده است.

طاهایی یادآور شد: البته هنوز با هیچ یک از استانداران در دولت فعلی، صحبتی صورت نگرفته است و ابتدا باید وزیر کشور انتخاب شود و استاندارها در رده بعد از شکل‌گیری دولت هستند.

وی خاطرنشان کرد: هنوز دولت جدید شکل نگرفته  و هر اتفاقی که بیفتد برای کشور خیر است.

این خبر ادامه دارد.....